• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moje pytanie o taką pomoc

Mężczyzna

olek163

Nowicjusz
Wiem, że w Czechach działa organizacja Rozkoš Bez Rizika, zrzeszająca byłe prostytutki. Po podpisaniu odpowiednich umów, wysyłane są do Holandii, gdzie przechodzą odpowiedni kurs i po powrocie do kraju są Asystentkami Seksualnymi. Za stały i pewny dochód udzielają konsultacji i porad seksualnych zarówno pojedynczym osobom jak i parom osób niepełnosprawnych. Czasami obecne są w pokoju i doradzają podczas samego aktu. Kiedy uznają, że to konieczne same też wchodzą w interakcję z klientem.

Żyjemy jednak w Polsce, kraju katolickim. Sex jest u nas tematem bardzo niewygodnym choć już nie takim tabu jak kiedyś. Oficjalnie taka organizacja nie ma racji bytu bo zaraz zostałaby zniszczona przez „nawiedzonych”, kościół i „mohery”. Jednak może działa jakieś podziemie dla seksualności niepełnosprawnych. Może takie usługi świadczą jakieś pojedyncze osoby.

Nie chodzi mi tu o dziewczyny, które oferują usługi seksualne w internecie ale o kobiety podchodzące do każdego niepełnosprawnego indywidualnie. Mające w sobie tyle wyrozumiałości i empatii, że przypadkowe drobne nieprzyjemności nie będę stanowiły problemu.

Czy ktoś z was zna takie osoby działające w Polsce? Mnie akurat najbardziej interesuje woj. śląskie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry