• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moje problemy z fetyszami. Proszę o szczerość

Mężczyzna

JakubWww

Cichy Podglądacz
Fetysze idą ze mną od dziecka. Już w podstawówce miałem z nimi problemy. Przez wiele lat je zaspokajałem bez patrzenia na konsekwencje tego co robię, co inni robią ze mną i tego że to nagrywają . Aktualnie mam wspaniała narzeczoną. Ona zna część mojej przeszłości i tego co robiłem. Problem w tym że nie potrafię z tym zerwać i żeby jej w to nie wciągać robię to w tajemnicy. Nie wiem co robić bo ją kocham ale to siedzi mi w głowie jak pasożyt z którym walczę o kontrolę nad sobą.
Mogłem szukać na forach psychologicznych ale wierzę, że bardziej mi mogą pomóc osoby które w tych tematach mają jakie kolwoek doświadczenie.
Proszę o szczerość.
 
Mężczyzna

Martin 101

Podrywacz
Fetysze idą ze mną od dziecka. Już w podstawówce miałem z nimi problemy. Przez wiele lat je zaspokajałem bez patrzenia na konsekwencje tego co robię, co inni robią ze mną i tego że to nagrywają . Aktualnie mam wspaniała narzeczoną. Ona zna część mojej przeszłości i tego co robiłem. Problem w tym że nie potrafię z tym zerwać i żeby jej w to nie wciągać robię to w tajemnicy. Nie wiem co robić bo ją kocham ale to siedzi mi w głowie jak pasożyt z którym walczę o kontrolę nad sobą.
Mogłem szukać na forach psychologicznych ale wierzę, że bardziej mi mogą pomóc osoby które w tych tematach mają jakie kolwoek doświadczenie.
Proszę o szczerość
Jak chcesz o tym pogadać zapraszam na PW.
 
Mężczyzna

jakub915

Nowicjusz
Mogłem szukać na forach psychologicznych ale wierzę, że bardziej mi mogą pomóc osoby które w tych tematach mają jakie kolwoek doświadczenie.
Mając problem alkoholowy, obawiam się że alkoholicy nie pomogą, a wręcz mogą wciągnąć głębiej w nałóg.

Mimo to skoro zapytałeś tutaj to spróbuję coś podpowiedzieć - prawdopodobnie potrzebujesz sobie uświadomić jaką rolę zaspakaja ten fetysz w Twoim życiu i zadać sobie pytanie czy jesteś w stanie czymś to zastąpić.
 
Mężczyzna

Martin 101

Podrywacz
Mając problem alkoholowy, obawiam się że alkoholicy nie pomogą, a wręcz mogą wciągnąć głębiej w nałóg.
Porównanie nas do alkoholików nie jest zbyt trafne , alkoholicy przez większość czasu są w odmiennym stanie świadomości więc niby jak mieli by pomóc? Z fetyszami jest inaczej , większość z nas ma spore doświadczenie w życiu z fetyszami i z pewnością z chęcią podzieli się swoimi doświadczeniami jak z nimi żyją.
 
Mężczyzna

jakub915

Nowicjusz
Porównanie nas do alkoholików nie jest zbyt trafne , alkoholicy przez większość czasu są w odmiennym stanie świadomości więc niby jak mieli by pomóc? Z fetyszami jest inaczej , większość z nas ma spore doświadczenie w życiu z fetyszami i z pewnością z chęcią podzieli się swoimi doświadczeniami jak z nimi żyją.
Dla jasności nie miałem zamiaru nikogo urazić/obrazić. Jeśli ktoś żyje w określonym fetyszu od wielu lat, ten staje się w wielu przypadkach czymś codziennym/normalnym i można nie dostrzegać negatywnych skutków powyższego.
 
Mężczyzna

Martin 101

Podrywacz
Dla jasności nie miałem zamiaru nikogo urazić/obrazić. Jeśli ktoś żyje w określonym fetyszu od wielu lat, ten staje się w wielu przypadkach czymś codziennym/normalnym i można nie dostrzegać negatywnych skutków powyższego.
Nie czułem się urażony , ja żyje z swoim fetyszem bardzo długo i wiem że oprócz związanych z nim przyjemności ma też w moim życiu negatywne skutki.
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Fetysze idą ze mną od dziecka. Już w podstawówce miałem z nimi problemy. Przez wiele lat je zaspokajałem bez patrzenia na konsekwencje tego co robię, co inni robią ze mną i tego że to nagrywają . Aktualnie mam wspaniała narzeczoną. Ona zna część mojej przeszłości i tego co robiłem. Problem w tym że nie potrafię z tym zerwać i żeby jej w to nie wciągać robię to w tajemnicy. Nie wiem co robić bo ją kocham ale to siedzi mi w głowie jak pasożyt z którym walczę o kontrolę nad sobą.
Mogłem szukać na forach psychologicznych ale wierzę, że bardziej mi mogą pomóc osoby które w tych tematach mają jakie kolwoek doświadczenie.
Proszę o szczerość.
Idź do seksuologa lub na terapię uzależnień
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
A tak z drugiej strony to skoro twoja partnerka wie o tym tak jak mówisz chociaż częściowo, to myślę, że warto by było zdobyć się na szczerość. Skoro dalej jesteście ze sobą to może nie jest to tak duży problem jak może Ci się wydawać.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry