• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja kobieta się roztyła

On1001

Erotoman
Związki są różne. Kwestia doboru słownictwa też. Może być kochanie, gdy ważyłaś mniej było nam lepiej w łóżku, może być spasłaś się, niby to samo a jednak różnica
 

liili

Cichy Podglądacz
Ja bym chciała usłyszeć taką brutalną prawdę, foch może by był jednak w głowie na pewno coś by się poruszyło. :)
 

liili

Cichy Podglądacz
Z tego co zrozumiałam z postu to próbował przekazać dziewczynie delikatnie, że "mają problem", ale bez efektu więc w dalszym ciągu uważam, że szczera rozmowa jest najlepszym rozwiązaniem.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
facet nie chce jej stracić, dlatego stara się delikatnie jej powiedzieć że ,,mają problem,,. Liili nie chciałabyś usłyszeć takiej brutalnej prawdy, wierz mi że żadna kobieta nie chce tego usłyszeć i tu nie chodzi o to, jak się poczuje... tylko co będzie się działo po tym i jaki będzie miała stosunek do innych facetów.
Facet może sobie znaleźć inną, to też rozwiązanie - powie jej szczerą prawdę to będzie świnią, znajdzie kogoś na boku też będzie świnią... a kobieta będzie ofiarą szowinistycznego faceta.
 

Skorpion

Erotoman
Dorzućmy do tego jeszcze postawienie przed lustrem i skonfrontowanie ze zdjęciem laski z netu...
Jak ktoś lubi grzebać w zębach lwa...;)
 
A

Anika

Guest
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale autor tematu się nie odzywa. Może poszedł na całość i pogrzebał w tych zębach...
 
A

artkam

Guest
Czym sie przejmujesz, najwyzej juz dawno zjedzony albo gdzies zakopany. Problem sam sie rozwiazal tak czy inaczej :)
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Sajj może masz rację, już się nie wypowiadam bo wyjdę na bezduszna zołzę :)

Moja racja nic tu nie da :) chodzi o to, aby mówić takie rzeczy w delikatny sposób... używać delikatnych sformułowań.

- - - Zaktualizowano - - -

On jej powie, że jest za duża i powinna schudnąć... ona może powiedzieć, że jest za mały (wiadomo co co chodzi) i konflikt gwarantowany :cool:
 

On1001

Erotoman
Liili nie chciałabyś usłyszeć takiej brutalnej prawdy, wierz mi że żadna kobieta nie chce tego usłyszeć i tu nie chodzi o to, jak się poczuje...

Saj, wydaje mi się że chodzi o to właśnie że Liili by chciała. Prawdopodobnie by jej się nie spodobało. Ale jeżeli tak działa że potrzebuje prosto, jasno, na granicy chamstwa bez głaskania po głowie to ma prawo. Jak to na nią wpłynie w perspektywie lat można gdybać ale to chyba nie miejsce na to.

Kolejna sprawa, już nie do Sajowiej wypowiedzi. Jeszcze trzeba pamiętać że można miło, nie miło, chamsko, błagać, prosić, grozić a przypadek trafi się czasem taki że nie pomoże nic i on/ona nie schudnie. A wtedy albo kocham tak bardzo że przeboleje albo się rozstajemy. W praktyce pewnie szybciej wyniknie zdrada ale tego akurat nie pochwalam.

Jeszcze tak dodam jedną rzecz. Ostatnio też miałem swoje problemy na głowie. Porada którą usłyszałem od przyjaciółki to nie było głaskanie po głowie. To było "Nie pierdol, napraw to" i tyle. Wiecie co, pomogło :p
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
brutalną prawdę można przecież w delikatny sposób powiedzieć, chyba że to jakiś słaby punkt który wpłynie na dalsze losy.
 

On1001

Erotoman
brutalną prawdę można przecież w delikatny sposób powiedzieć, chyba że to jakiś słaby punkt który wpłynie na dalsze losy.

Ale my tego nie negujemy. Z chleba można zrobić tosty. To nie znaczy że każdy lubi tosty, albo że każdy chce tosty. Niektórzy chcą po prostu chleb. Brutalną prawdę można ugłaskać, ale nie każdy tego chce.
 
A

Anika

Guest
Mocne... jak kawa, która szarej eminencji nie raczyła smakować
happy.gif
 

ona1969

Podrywacz
Jestem ciekawa czy cos sie zmienilo w wadze Twojej ukochanej :)
Na pewno gdybym stala sie mniej atrakcyjna dla mojego faceta (w przypadku opisanym przez Ciebie chyba sama bym.nawet na to wpadła..), to chcialabym o tym wiedziec, bo jak inaczej mialabym to zmienic. Nie jestesmy jasnowidzami. Ale... temat jest megadelikatny i trzeba go delikatnie ruszyc. Moze najlepiej by bylo powiedzieć o tym w slowach, które odbiore tak, ze jestem bardzo kochana, ze on chce mnie pragnac, ale ze tych kilogramow do.kochania jest za duzo. Moze chcialabym poczuc, ze to dla niego problem, a nie jakas bezlitosna krytyka. No i chcialabym żeby mi pomogl schudnąć. Moze jesc razem ze mna rzeczy bez cukru i tluszczu, na poczatek. Miec jego wsparcie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry