• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja dziewczyna nie chce trójkąta

Kobieta

Ona23on22

Cichy Podglądacz
Cześć, jesteśmy parą i szukamy pozytywnych argumentów dla mojej dziewczyny aby dały jej impuls że warto. :) chodzi o trójkąt... On chce ona nie bardzo... Zgodziłem się nawet na chłopaka... Bądź dwóch obserwatorów( parę ) ktoś z doświadczeniem mile widziany :) dodam że jesteśmy ładni i sexowni
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Trochę ciężki temat w sumie, zacznijmy od tego że każdy jest inny, nie znam was osobiście, tego jak długo ze sobą jesteście i jakie macie poglądy ale wiele z tych kwestii ma tutaj znaczenie, moim zdaniem. Skoro Ty chcesz a ona nie to radze najpierw szczerze porozmawiać szczegółowo na ten temat bo być może jest to znacząca różnica poglądów między wami a wtedy żaden argument nie pomoże
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Jeśli macie odmienne zdanie na ten temat to może mieć to ogromne znaczenie dla waszego związku i po takim eksperymencie znajdziecie się z trudnej chwili. Czasem lepiej odpuścić.
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Cześć, jesteśmy parą i szukamy pozytywnych argumentów dla mojej dziewczyny aby dały jej impuls że warto. :) chodzi o trójkąt... On chce ona nie bardzo... Zgodziłem się nawet na chłopaka... Bądź dwóch obserwatorów( parę ) ktoś z doświadczeniem mile widziany :) dodam że jesteśmy ładni i sexowni
Jeżeli ona nie ma na to ochoty, jeżeli nie kręcą ją takie zabawy. To nie ma argumentu, który by ją przekonał. Możesz probować, ale może sie skończyć tym, że zniechęci sie i do ciebie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry