• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mistrzostwo w robieniu loda

Mężczyzna

FikuMiku123

Cichy Podglądacz
Podobno, tak słyszałem, że najlepiej loda potrafi zrobić facet. Nie jestem gejem i nigdy nie miałem takich przygód. A ktoś z Was ?
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Nie wiem jak jest z facetem ale jeszcze żadna kobieta nie doprowadziła mnie do wytrysku ustami
 
Mężczyzna

Astarek

Cichy Podglądacz
To działa chyba po prostu na tej samej zasadzie, co w przypadku kobiet - słyszałem pogląd, że nikt nie wypieści kobiety tak, jak druga kobieta. Wynika to chyba z faktu, że kobieta wie, jak chciała by być pieszczona i robi to drugiej. Tak samo po prostu musi być u facetów ;) faceci wiedzą co i jakie ruchy ich podniecają i robią to sobie nawzajem. Chociaż no nigdy nie miałem okazji z facetem
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ja mogę napisać, że lodzik zrobiony mi przez shemale był bardzo dobry, ale nie mogę powiedzieć, że był lepszy niż robiony przez kobietę.
Sęk w tym, że przecież nawet lody robione przez kobiety są różne, jedna opędzluje gałę aż przescieradlo wciągniesz dupą a inna tak, że marzysz, żeby skończyć samemu.
 
Mężczyzna

cichy83

Cichy Podglądacz
Podobno, tak słyszałem, że najlepiej loda potrafi zrobić facet. Nie jestem gejem i nigdy nie miałem takich przygód. A ktoś z Was ?
Kiedys jak bylem jeszcze zonaty spotykalismy sie z zona z innymi parami/malzenstwami,zdarzylo sie kilka razy ze robilismy sobie nawzajem loda.Czy to prawda ze najlepiej robi facet?Ci z ktorymi akurat sie spotkalismy nie przebili mojej bylej zony
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Ze swoich odczuć ciężko powiedzieć bo rzadko ktoś mi robi loda ale ostatnio słyszałem opinie że ja to robię zajebiście i lepiej od kobiety więc coś w tym jest 😅😅😅
 
Mężczyzna

Shimeon

Cichy Podglądacz
Mając trochę doświadczenia w podstawianiu penisa do obróbki :p mogę stwierdzić że dużo też zależy od tego jak panna jest nakręcona, jak bardzo pragnie, od samopoczucia, okolicznosci, wyposzczenia itd. Bywa że jedna kobieta raz robi to mega dobrze a raz tak na polgwizdka.
 
Mężczyzna

Dr Love

Cichy Podglądacz
Ja nie mogę narzekać na lody, które sam sobie robię, bo robię je doskonale: powoli, czule, zmysłowo i rozkosznie... 😍😍😍
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry