• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka z palcówką analną.

Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Kręcą mnie filmy produkcji Pierre Woodman, gdzie na początku robi on kobietom minetkę z palcówką analną. Interesuje mnie jak wy kobiety zebrane na forum podchodzicie do tego typu pieszczot?
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Uwielbiam lizać szparkę i uwielbiam wszelkie zabawy w pupie. Także siłą rzeczy z każdą partnerką próbowałem tego zestawu. Myślę, że ok 75% dziewczyn było bardzo zadowolone, pozostałe nie lubiły zabaw pupą w ogole, także odbijałem of tematu...
Raz ten zestaw dał świetny efekt - partnerką miała niespełna 17 lat i była dziwicą. Dobrze się bawiliśmy razem, ale to były początki i nie chciała od razu tracić cnoty. Robiłem jej minetkę i dodałem analną palcówkę... Była w niebie. Zabawa skończyła się pierwszym w jej życiu seksem analnym, który pokochała więc mogłem czerpać z jej pupy garściami 😁
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
język nie skupia się tylko na cipce schodzi też niżej na zmianę pieszcząc jedną i drugą dziurkę po chwili dołączam palce wkładam je za jednym razem do jednej i drugiej dziurki nie przerywając lizania .
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry