• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Milf i małolaty

Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
.Kilka lat temu bywa sytuacja gdzie pozwoliłam dotknąć biustu, jednak młody niepozorny, drobny chłopak miał tyle siły w rękach że myślałam że mi dosłownie te cycki wyrwie 🙂 jak się później okazało pierwszy raz dotykał "prawdziwą" kobiete
Może był drwalem z zawodu, gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą 😂
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
tak im więcej tym większa potrzeba bycia niezależną - z wiekiem człowiek jednak mądrzeje nawet kobieta
Po co to ostatnie, kobiety są zazwyczaj mądrzejsze.
niektóre cenią sobie niezależność
No tak, tyle że jest też coś takiego jak wizerunek. Widziałaś może jakąś elegancką panią robiącą karierę na wyższych stanowiskach, która wybrała faceta bez grosza przy duszy? Takie kobiety to rzadkość
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Jestem nauczycielka w LO, bardzo lubię prowokować, coś odsłaniać ... bardzo mnie podnieca maślany wzrok, wyobrażam sobie jak sie masturbują myśląc o mnie. Uwielbiam to. I powiem jeszcze, że mam doświadczenie, ale o tym może kiedyś napiszę jakieś dłuższe opowiadanko :).
Hmmm, czy to aż tak nudna praca, preferencje do 16-18-latków, czy brak zainteresowania męża/brak partnera? Co decyduje, że kobieta w wieku, powiedzmy, 40+ podnieca się takimi sytuacjami? O ile to oczywiście nie prowo.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Nie zawsze. Płeć nie ma nic do mądrości.

Ale jednak są.
Ale zadawanie się z "gołodupcem" dla eleganckiej kobiety na kierowniczym stanowisku to obciach w środowisku - przynajmniej tak zaobserwowałem po przypadku z mojej najbliższej rodziny. Kiedy tylko zaczęła dużo zarabiać, zaczęła szukać kogoś urodzonego w rodzinie z odpowiedniej dla siebie sfery, co więcej - bardzo rzadko kontaktuje się z rodzicami nawet telefonicznie, bo woli integrację w gronie znajomych na odpowiednim poziomie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
marcinstefanski46a@gmail. MILF??? Ogłoszenia 9
justyna77 Milf szuka kolegi Ogłoszenia 46
olek163 Koledzy, FWB czy MILF. Co w mojej sytuacji jest lepsze? Seks 13
M Młody 25 lat szuka cycatą milf.. Ogłoszenia 6
A Portal gdzie znajde MILF Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry