• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miejsca publiczne

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Zauważyłam że jest to dosyć popularny fetysz, chodzi o ocieranie się o kogoś w środkach komunikacji publicznej,lub dotykanie Kolejny temat to podglądacze w przymierzalniach. Są osoby które działają tylko w miejscach publicznych.
Ktoś z was ma taki fetysz? Lub ma jakieś doświadczenia z takimi ludźmi?
 
X

xwin1990

Guest
Z komunikacji publicznej nie korzystam i w tłumie nie mam zamiaru się o nikogo ocierać. Jeśli chodzi o przymierzalnie to nie próbuję się komuś perfidnie gapić ale mijając kabiny jak wiem, że przed chwilą wchodziła tam jakaś fajna kobieta to zerka się czy drzwi są domknięte lub kotara dobrze zasunięta i zawsze jest taka ciekawość, czy akurat zobaczy się płeć piękniejszą w bieliźnie.. ;) heh.
 
Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
W miejskim transporcie to pamiętam, jak miałem 16-17 lat i faktycznie było dużo ludzi, ja stałem za kobietką, w krótkiej luźnej mini. Zaczęło się przypadkowo, autobus przyhamował, ona zrobiła mały krok i tak się stało, że moja noga była między jej nogami. Zaczęła się o nią ocierać, najpierw tyłem, potem odwróciła się się do mnie i wręcz przywarła do mnie, czułem jej wilgoć na udzie, a przyspieszony oddech to słyszę do dzisiaj... W sumie to wysiadłem na końcowym przystanku....
 
Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
Aktualnie zdarza się i to bardzo często, gdy idę do przebieralni, to nie zaciągam do końca zasłon. W zeszłym tygodniu, było to po 20, ludzi bardzo mało, przymierzam spodnie, bielizny latem praktycznie nie noszę i widzę zadbana babeczkę około 50, która obserwuje każdy mój ruch, kiedy nasze oczy się spotkały, zawstydziła się i zniknęła. Gdy wyszedłem z przymierzalni, ona była obok, zasłona również nie była szczelna. Ona w samym biustonoszu, z jedną piersią osłoniętą, masturbowała się delikatnie. Nie mogłem oderwać od niej wzorku, a mój penis momentalnie stwardniał. Spojrzała na mnie i ruchem głowy zaprosiła do siebie. Stanęła przede mną i zacząłem pieścić jej piersi, całować szyję, jej dłoń zaczęła mnie pieścić, poczułem jak jest wilgotna, założyłem prezerwatywę i delikatnie ale bardzo głęboko wszedłem w nią, jej oddech chyba było słychać w całym sklepie.... Był to bardzo ekscytujący zakup...
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Aktualnie zdarza się i to bardzo często, gdy idę do przebieralni, to nie zaciągam do końca zasłon. W zeszłym tygodniu, było to po 20, ludzi bardzo mało, przymierzam spodnie, bielizny latem praktycznie nie noszę i widzę zadbana babeczkę około 50, która obserwuje każdy mój ruch, kiedy nasze oczy się spotkały, zawstydziła się i zniknęła. Gdy wyszedłem z przymierzalni, ona była obok, zasłona również nie była szczelna. Ona w samym biustonoszu, z jedną piersią osłoniętą, masturbowała się delikatnie. Nie mogłem oderwać od niej wzorku, a mój penis momentalnie stwardniał. Spojrzała na mnie i ruchem głowy zaprosiła do siebie. Stanęła przede mną i zacząłem pieścić jej piersi, całować szyję, jej dłoń zaczęła mnie pieścić, poczułem jak jest wilgotna, założyłem prezerwatywę i delikatnie ale bardzo głęboko wszedłem w nią, jej oddech chyba było słychać w całym sklepie.... Był to bardzo ekscytujący zakup...
Mierzysz spodnie bez bielizny? Nawet butów się nie mierzy bez skarpet, co z tobą nie tak? A ta opowiastka to mi wygląda na wymysł twojej wyobraźni.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry