• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mężczyźni Porady dla Was od Pań

Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Dzień Dobry Panowie 🥰
Wpadłam na pewien pomysł,
( Nie ukrywam, że chciałabym by mój mąż zerknął na ten post, gdy już będzie parę pytań no ale się zobaczy ;) )
Jest to post, w którym możecie zadawać mi pytania, które Was nurtują w zachowaniu swojej partnerki, a których nie potraficie zrozumieć i nie umiecie z nią o tym porozmawiać.
Możecie również pytać o inne rzeczy związane z nami kobietami w związku z Wami.
Chętnie odpowiem najbardziej wyczerpująco jak będę umiała.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Czy nieatrakcyjny mężczyzna jeśli wymaksuje swoje karty jakie dostał od natury najbardziej na swoją korzyść (stanie się najlepszą wersją samego siebie) to czy kobieta doceni takie starania i jest cień szansy, że ją sobą zainteresuje? w moim przypadku będzie to wyglądało tak, że jak popracuję nad sobą to będę maks 4/10 lub 4,5/10 czyli nie brzydki nie ładny. A jak ma szansę to czy może liczyć na zdrową relację?
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Czy nieatrakcyjny mężczyzna jeśli wymaksuje swoje karty jakie dostał od natury najbardziej na swoją korzyść (stanie się najlepszą wersją samego siebie) to czy kobieta doceni takie starania i jest cień szansy, że ją sobą zainteresuje? w moim przypadku będzie to wyglądało tak, że jak popracuję nad sobą to będę maks 4/10 lub 4,5/10 czyli nie brzydki nie ładny. A jak ma szansę to czy może liczyć na zdrową relację?
Jeśli chodzi o Was Panowie, to to, z jaką kobietą się zwiążecie zależy od innych cech niż u nas. Oczywiście, dobrze jest być przystojnym, ale uwierz mi, że gdy będziesz romantyczny, męski, troskliwy, zabawny, będziesz zabiegał o kobietę, to możesz trafić na super kobietę. Dla nas liczy się najbardziej to jak się z wami czujemy a nie jak wyglądacie
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry