• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męski squirt

Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
To wszystko właśnie wskazuje na to, że squirt to mix preejakulatu z moczem:)
Ułatwić można sobie mając dość mocno wypełniony pęcherz, często opisywane jest, by przed próbą wypić sporą ilość wody ;)
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
`3 moim zdaniem najlepsze filmiki pokazujące o co chodzi ;)



 
Mężczyzna

Darek99

Cichy Podglądacz
Ja doświadczyłem tego dwa razy, ale poprzez intensywny masaż prostaty dildem. Szybki i nakierowany bezpośrednio na prostatę. Szczerze było dziwnie, w sensie przyjemnie, ale no się zdziwiłem i też się zastanawiałem co to tak wgl jest, bo tak jak opisujecie trochę jak woda ale jednak ciut gęściejsze i lekko lepkie. Nie wiedziałem, że można to osiągnąć też przez stymulację penisa, więc zaraz zabieram się za sprawdzenie tego.
 
F

Fuzzy

Guest
Właśnie spróbowałem tego sposobu i jestem w szoku. Dzięki temu moja masturbacja będzie urozmaicona o nowe doświadczenie 🙂
W skrócie o co chodzi - doprowadziłem się do stanu w którym czujesz że zaraz dojdziesz. Kciukiem jeździłem po napletku/żołędziu w górę i dół aby doprowadzać się do wytrysku po czym palcem wskazującym dotykałem cewki moczowej (tak jak na filmiku) dzięki temu hamowało to wytrysk i powodowało delikatne uczucie orgazmu, wydzielając przezroczystą wydzielinę, niczym śluz z cipki 😏
Dziękuję za tą wiedzę 🤤
 
Mężczyzna

Darek99

Cichy Podglądacz
Dobra update na świeżo. Nie udało mi się do tej pory osiągnąć squirtu przez stymulację penisa, ale właśnie przed chwilą skończyłem zabawę dildem i w trakcie jednej zabawy 4 razy squirtowałem. Niby nie orgazm a euforia podobna albo nawet i większa czasami i możliwa kilka razy w ciągu jednego stosunku/zabawy. Odkrycie roku Wam powiem.
 
Mężczyzna

Darek99

Cichy Podglądacz
Głęboko wkladales?
No dość głęboko, ale wydaje mi się, że nie jest to konieczne. Najlepsza pozycja do tego to leżąc na plecach, nogi oparte o ścianę tak pod kątami 90 stopni lub nawet bardziej żeby dupa lekko do góry się podnosiła, można sobie podłożyć pod tyłek poduszkę, a dildosa kierować w prostatę itd. Dobrze działają duże u szybkie ruchy czyli takie że dildo prawie wychodzi z tyłka i potem jak najgłębiej tak by nadal było przyjemnie i komfortowe.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry