• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbowanie się w miejscach publicznych, przy przechodniach i obcych ludziach...

Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Molestowanie seksualne. Nic dodać nic ująć.
Nie przesadzajcie.Autor nie napisał,że łapał dziewczyny,wiązał i zmuszał je do patrzenia.Napisał,że niektore udawały że nie widzą a inne sie zatrzymywały,patrzały aż tryśnie i rozmawiały z nim.Zasada jest taka:chcesz popatrzeć,to patrzysz.Nie chcesz patrzeć,idziesz dalej.Nic też nie pisał o dzieciach.Może coniektorzy zaraz mu przypiszą napady z siekiera i wysadzanie akademików ?
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
taki fetysz... uwielbiam walić konia wszędzie tam, gdzie akurat najdzie mnie ochota :) a jak ktoś mnie zauważy tym bardziej mnie to podnieca... czasami nie zakładam slipek, pałke wyjmuje rozporkiem i spaceruje tak po mieście masując go co pare kroków żeby cały czas sztywno sterczał...
chętnie umówię się z kimś, kto lubi patrzeć jak sie masturbuje, a przy okazji dotrzyma mi towarzystwa i zarazem doda otuchy w realizacji moich perwersyjnych fantazji.. no i oczywiście kto będzie robił mi fotki jak rozmawiam z ludźmi czy to na ulicy, w sklepie czy autobusie z wystającym sztywnym fiutem i jak się nim bawie i tryskam gdzie popadnie...
wiek bez różnicy (no oczywiście 18+) :)
Masz może filmik z takich wyjść?
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Molestowanie seksualne. Nic dodać nic ująć.
Pod tzw.”molestowanie seksualne”,można podciągnąć wiele rzeczy.Np.epatowanie mężczyzn przez kobiety na ulicach strojem.Widziałem niedawno taką jedna,której wargi się zaplątały w rajtuzach,zwanych leginsami i mocno się odznaczały.Były różowe.Każdy chyba potrafi sobie wyobrazić jak to wyglądało.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
To raczej jest nielegalne. Ja preferuję to robić prywatnie :)
No właśnie,ja też nie wyskakuje nigdzie zza krzaków itp.Ja działam w tym temacie na zasadzie dwustronnego konsensusu.Jest mnóstwo dziewczyn/kobiet,które to lubią.Problem polega na trudnościach w trafieniu do nich.Jednym ze sposobów są fora,lecz tutaj,z tego co widzę,raczej mizerota.Kilka razy podałem różne swoje namiary i…klops.Zastanawia mnie tylko ,po co coś udawać,do tego w wątku „fetysze,perwersje”.Nie widzę tutaj ani jednych ani drugich.
 
Mężczyzna

Cioban

Cichy Podglądacz
Zdarzyło się kilka razy, czy to szybka masturbacja w lesie, czy tez przy pisuarze w pracy , galerii . Parę lat temu idąc ulicą, pustą . Nie wydaje mi się , żeby ktoś mógł mnie wtedy podejrzeć . Typowo przy ludziach jakoś nie było odwagi (mała miejscowość gdzie każdy prawie każdego zna) . Najczęściej zdarza się, jadąc autostradą, bardziej uważam to za masaż czy tez rozciąganie się, nie kończę wtedy. Tylko kilka razy była potrzeba zjechania na parking aby dokończyć przy innych ludziach siedzących w autach. A czy ktoś przyłapał mnie na tych czynnościach , ciężko wyczuć . Nie zauważyłem uśmieszków innych kierowców
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Zdarzyło się kilka razy, czy to szybka masturbacja w lesie, czy tez przy pisuarze w pracy , galerii . Parę lat temu idąc ulicą, pustą . Nie wydaje mi się , żeby ktoś mógł mnie wtedy podejrzeć . Typowo przy ludziach jakoś nie było odwagi (mała miejscowość gdzie każdy prawie każdego zna) . Najczęściej zdarza się, jadąc autostradą, bardziej uważam to za masaż czy tez rozciąganie się, nie kończę wtedy. Tylko kilka razy była potrzeba zjechania na parking aby dokończyć przy innych ludziach siedzących w autach. A czy ktoś przyłapał mnie na tych czynnościach , ciężko wyczuć . Nie zauważyłem uśmieszków innych kierowców
Jest taka stronka "tablica rejestracyjna", może masz już założoną kartotekę :LOL:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry