• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

masturbatory, sztuczne pochwy

M

Mastus

Guest
Witam jakie macie doświadczenie z tego typu urządzeniami? możecie coś polecić?
 

tom40

Nowicjusz
uzywam sztucznej pochwy ktora ma jakies tam prograwmy ale wole bez,sprawdza sie od czasu do czasu jakis kosmicznych pieniedzy nie kosztowala jakies 60 zl ale sprawdza sie material z jakiego jest wykonana super,zakup na popularnej stronie alleg....i dyskretna wysylka
 
M

Mastus

Guest
uzywam sztucznej pochwy ktora ma jakies tam prograwmy ale wole bez,sprawdza sie od czasu do czasu jakis kosmicznych pieniedzy nie kosztowala jakies 60 zl ale sprawdza sie material z jakiego jest wykonana super,zakup na popularnej stronie alleg....i dyskretna wysylka
Możesz podać nazwę tej zabawki firmę ewentualnie jej zdjęcie mógłbyś załaczyć i czy warto ją kupić....
 

Norbixxx

Cichy Podglądacz

Ja posiadam taką, kosztowała w okolicy 20 zł. Może materiał jak i kształt wnętrza nie są niesamowite ale za taką cenę polecam :D Czyszczenie też łatwe nawet po spuście wewnątrz bo ma otwór z drugiej strony więc parę sekund i jest jak nowa ;) Potrzeba tylko sporo lubrykantu lub po prostu śliny aby poślizg był dobry bo inaczej nie będzie gładko jeździć po penisie :p
 
M

Mastus

Guest
kupiłem coś takiego https://allegro.pl/oferta/sztuczna-pochwa-z-ustami-masturbator-35-programow-8742065146
i muszę stwierdzić, że otworki mięciutkie ale daleko im do prawdziwej cipki właściwie nie ma co nawet porównywać. Wibracje ciekawe jeżeli chodzi o różne rodzaje których jest aż 35 ale chociaż dwa silniczki to słabiutkie te wibracje i długo się nie pobawiłem bo "mikroskopijna" bateria siadła po 10 min. Podsumowanie najlepsza dziewica to własna prawica.
 

Whiterabbit93

Nowicjusz
Ja mam taką fajny materiał z sylikonu, dobre wnętrze, razem z gelem durex raz na jakiś czas naprawdę fajna. Łatwa do czyszczenia, sprawia przyjemność. Tylko wkładka wibrująca mi nie pasuje bo przechodzę na wylot i za bardzo nie mam jak z niej skorzystać.
 
Mężczyzna

95kris

Cichy Podglądacz
A ma ktoś z was pompkę do penisa? Zastanawiam się nad zakupem tylko nie wiem co ona dokładnie robi. Ma ktoś jakiś doświadczenie i mógłby sie nim podzielić?
 
M

Mastus

Guest
Ja miałem kiedyś pompkę do penisa i nie polecam. Kupiłem z ciekawości jakaś promocja była w sexshopie. Urządzenie jest ogólnie niebezpieczne można sobie zwyczajnie siusiaka uszkodzić. Po takiej zabawie miałem dosłownie siniaki na penisie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry