• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja w szpitalu

Mężczyzna

CZart1

Cichy Podglądacz
Hej
Czy robiliście sobie dobrze w szpitalu?, gdzie nie ma dużo prywatności.
Pytanie głównie do mężczyzn ale panie też proszę pisać
 
Mężczyzna

KrzywyPen

Cichy Podglądacz
Część,
W szpitalu niestety byłem kilka razy i raczej wtedy nie myśli się o masturbacji.
Raz tylko jak byłem na covid i trzymali dosyć długo to musiałem sobię ulżyć.
Ale to dziwna historia.
 
Mężczyzna

riczi1973

Seks Praktykant
Ja byłem w szpitalu leżałem unieruchomiony prawie miesiąc, a mój mały domagał się pieszczot nie mogłem mu odmówić wieczorem pod kołderką, po obchodzie no i jak sąsiad usnął,raz już chciałem poprosić pielęgniarkę o pomoc ale zabrakło odwagi
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kilka lat temu mój mąż trafił do jednego ze śląskich szpitali ,byłam u niego następnego dnia po przyjęciu na oddział zapytał "czy mogę mu jakoś pomóc"?🙂
Myślałam nad tym jak to ugryźć
Niestety na sali leżał młody chłopak , ponadto jak to w szpitalu mało prywatności , ciągle ktoś wchodzi , personel medyczny......
Jednak na kolejnych odwiedzinach okazało się że ten chłopak został wypisany do domu a na tym łóżku leży starszy pscjent , wtedy gdy weszłam akurat spał .
Przymknęłam drzwi i usiadłam na łóżku męża , szybko zdjęłam stanik i włożyłam go do torebki chciałam aby miał "dogodny" dostęp do piersi on po chwili włożył rękę pod bluzkę , ja natychmiast zaczęłam ręką robić mu dobrze.
Trwało to chwilę gdy ten pacjent obrócił się na drugi bok i był skierowany w naszym kierunku ,nastała cisza mąż dyskretnie wycofał ręce z pod bluzki.
Jednak widzimy że on nadal śpi i ma zamknięte oczy więc kontynuowaliśmy aż do finału.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
W sumie ciekawa sprawa i mi się zdarzyła parę lat temu i to po zabiegu gdzie potem co chwila uskuteczniali kroplowe, prawdopodobnie podniesienie ciśnienia i wypełniony pęcherz i lezenie na wznak powodował ciągła całkiem imponującą erekcję, z którą chcąc w końcu coś zrobić rozwiązałem problem ręką, po cichu, w ciągu dnia w 4 osobowej sali.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry