• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja w plenerze

Mężczyzna

Całkiem Fajny

Cichy Podglądacz
Nie wiem jak z kobietami, ale chyba nie ma faceta, który by się nie masturbował w plenerze. Nawet kiedyś jedna pani z psem mnie na tym przyłapała. Nie zwróciła mi uwagi, właściciele nic nie powiedziała, tylko przechodziła dość blisko. Głowy nie odwróciła dopóki nie przeszła. Więc kontynuowałem po kilkusekundowym zakłopotaniu.
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Nie wiem jak z kobietami, ale chyba nie ma faceta, który by się nie masturbował w plenerze. Nawet kiedyś jedna pani z psem mnie na tym przyłapała. Nie zwróciła mi uwagi, właściciele nic nie powiedziała, tylko przechodziła dość blisko. Głowy nie odwróciła dopóki nie przeszła. Więc kontynuowałem po kilkusekundowym zakłopotaniu.

Jest jeden jednak.

Pozdrawiam
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Gdy miałem 17 lat to na wakacjach z rodziną nie było kompletnie gdzie - wspólny domek letniskowy bez osobnych pokoi itd.

Skończyło się na tym, że jak już nie mogłem wytrzymać, to zrobiłem to w lesie. Do dziś nie wiem, czy ktoś mnie nie widział.
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Zdarzyło się i to nie jeden raz było w lesie nad rzeką jeziorem jeszcze kilka miejsc mógł bym wymienić
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
wielbicielminety masturbacja w plenerze warszawa Ogłoszenia 1
L Masturbacja w plenerze Mazury Ogłoszenia 0
M Masturbacja w plenerze - Konkurs Masturbacja 29
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 17

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry