• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja w miejscu publicznym

Mężczyzna

Pawel309

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich.
Tematem jest masturbacja w miejscach publicznych. Jakie macie z tym przeżycia, czy was to kręci i w jakich miejscach to robiliście?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Pomijając wszystkie za i przeciw...
Jeśli trafisz na mnie, jeśli trafisz na faceta z jajami ...
To w 100% zostaniesz bez nich!
 
Mężczyzna

Pawel309

Cichy Podglądacz
Ry
Cholernie poważna groźba!
Masturbacja w miejscach publicznych jest czynem karalnym, tak samo karalnym jest jej propagowanie.
Ty chyba mylisz pojecia. Nie pytałem o masturbacje na ulicy przy kims, tylko miejsca takie jak np: wc w pracy, wc w samolocie itp. Nie martw sie nie kreci mnie i nie propaguje obnażania się przy ludziach. I skoncz juz z tymi groźbami.
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Ja z miejsca bym przy..dolił bez względu na konsekwencje a że samiec ze mnie po tzw."starym falowym woju" najprawdopodobniej przyp...dolił bym tak, aby nie dać się za to złapać. A wiecie czemu? Bo ciągle - przy takich historiach wracają mi wspomnienia z przeszłości. Miałem wtedy 22 lata i dwu letnią córcię, byliśmy za granicą (UK), wracamy ze spacerku, ona idzie przede mną tak może z 10-15metrów i śmiga do klatki a obok klatki jak wszędzie, taki zakamarek i zsyp obok, obok niego kibel duży a za kiblem... jakaś szuja z gaciami w dole trzepie se flaka (łoś na oko ze 35-40lat), córcia stanęła, patrzy a łeb yebany uśmiecha się do niej i dalej trzepie no to... potrzepało się gostka po polsku falowo jak po capstrzyku, nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze ściągnie gacie publicznie...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... I skoncz juz z tymi groźbami.
Skończyłem!
Zamiast nich życzę Ci spotkania z ojcem dzieci ale jednak trochę bardziej krewkiego niż alfonzzo, np. mnie. Tez mam dzieci. Przyjaciele, znajomi, sąsiedzi... wszyscy maja dzieci, żony, matki i dziewczyny. Wiele z nich posiada przycisk "panik" a to znaczy ze za kilka minut będziesz miał (Ty i twój kutas) na karku jakieś 200 chłopa. Dobrze zorganizowanych wieśniaków. A ci nie żartują, i jak nic wyrwa Ci jaja razem z korzeniami, tak abyś na zawsze był napiętnowany, a w wiezieniu mógł służyć wszystkim za panienkę do rypania.
I tego właśnie Ci życzę.



W samym centrum Olkusza, na jednym z głównych przystanków autobusowych, mężczyzna onanizował się przed 15-latką. Żadna z osób, które oczekiwały na autobus, nie zareagowała na tę sytuację.

Nie rozumiem takiej znieczulicy.
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Nie rozumiem takiej znieczulicy.
Booo.... gdy ruszysz gościa pierwszy to ... od razu masz sprawę i wyrok, seriooo.... i nic a nic Ci nie da, żeś działał w obronie ludzkości, wystarczy że pedofilec będzie z żółtym dowodem i po Tobie, nie masz prawa nawet dotknąć. Szkoda że nie mamy Rosji w Polsce, serio, już dawno wycięli by tych ZYEBÓW w kosmos...

Druga sprawa, autor wspomniał coś o innej publice, np. kibelek w pociągu itp. więc... niby nie publicznie ale jednak.
Mnie tylko dziwi, jak to możliwe aby facetowi 2-3-4 minuty wystarczyło, tego nie rozumiem i to jeszcze łapką.... (swoją...)
Kręci ludzi taki bardzo szybki pseudo seksik?
Przyzwyczają się do trzepanska na czas a potem wielki żal, że wszystkim paniom z nimi źle bo... wtedy max. 10min, heheheheh....
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Booo.... gdy ruszysz gościa pierwszy to ... od razu masz sprawę i wyrok, seriooo.... i nic a nic Ci nie da, żeś działał w obronie ludzkości, wystarczy że pedofilec będzie z żółtym dowodem i po Tobie, nie masz prawa nawet dotknąć. Szkoda że nie mamy Rosji w Polsce, serio, już dawno wycięli by tych ZYEBÓW w kosmos...
W momencie reakcji nie muszę a i nie mogę o tym wiedzieć.
A wyrok? Jaki tam wyrok w kontekście urwanych jaj? I ostatecznej eliminacji" inaczej walącego"?
🙂
Mieszkam na wsi wśród górskich lasów, a ta nie jest mala, ale i nie jest olbrzymia, jednak mimo sporów o przysłowiowe morgi, jest doskonale zorganizowana, tak samo jak i cala gmina. Jeśli trafi mi się zagrożenie wiezieniem, to jednak najpierw stanę się bohaterem gminy zapisanym w księgach wieczystych, a w realu jednym z tych, którzy nie maja prawa płacić za piwo w knajpach - miejscu towarzyskich spotkań.
Przy tym każdy z nas doskonale wie, ze cala gmina zrzuci się na najlepszego prawnika jaki istnieje w EU.
Ja, a później mój syn, będę bohaterem... Bo to jednak jest dziedziczne.
Czy skórka warta jest wyprawki?
Moim zdaniem tak!
Naszym męskim (zakichanym) obowiązkiem jest obrona przed "innymi". I tutaj albo staniemy na wysokości zadania/zagrożenia albo wpiszemy sie na listem rozdyskutowanych gumek od męskich majtek.

Druga sprawa, autor wspomniał coś o innej publice, np. kibelek w pociągu itp. więc... niby nie publicznie ale jednak.
Masz racje, jednak tylko do momentu, kiedy ktos go nie odkryje.

 
Mężczyzna

Pawel309

Cichy Podglądacz
Ok. Widze, że muszę sprostować całą sprawę. Zaczynając ten temat nigdy nie mialem na myśli masturbacji w miejscu takim jak przystanek, ulica itp. gdzie pokazujesz sie innym ludziom i się obnazasz, a nawet nigdy nie pomyslalem o czyms takim, ze ktoś może tak to przyjac. Sam uważam, że taka masturbacja jest chora i nie powinna mieć miejsca a osoby to robiące powinny być zamykane.
Zaczynając ten temat mialem na myśli sytuacje typu: siedzisz w pracy i zdarzyla sie sytuacja ktora Cie podniecila np zona, mąż wysyła sprosne smsy, zdjecia. Idziesz do lazienki gdzie zamykasz drzwi i nikt nie wejdzie i to robisz a nie przy biurku gdzie wszyscy na Ciebie patrza. Tak wiec Retnu skończ z ta mowa nienawiści, bo nie to mialem na mysli.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...Tak wiec Retnu skończ z ta mowa nienawiści, bo nie to mialem na mysli.
Twoje myśli, Twoja sprawa. Ja zareagowałem tylko na przekaz jaki wypływał z Twojego postu.
I jeśli masz do kogoś pretensje, to miej do samego siebie. W tak poważnym temacie należny pisać w sposób uniemożliwiający nieporozumienia.
Napisałeś:
Tematem jest masturbacja w miejscach publicznych. Jakie macie z tym przeżycia, czy was to kręci i w jakich miejscach to robiliście?
I jakbyś jeszcze nie wiedział, walenie konia w miejscu publicznym grozi wyrwaniem tego ostatniego razem z korzeniami.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Facet w sumie nic nie pisał o obnażaniu się przy dzieciach lub przy kimkolwiek, więc to wasze tatusiowato-swietoszkowate wzmożenie może tylko śmieszyć. Tym bardziej, że jest to sex forum i naprawdę mnóstwo ludzi ma jakieś seksualne doświadczenia w miejscach publicznych, a tylko nieliczni dewianci obnażają się przy osobach, które tego nie chcą.
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Facet w sumie nic nie pisał o obnażaniu się przy dzieciach lub przy kimkolwiek, więc to wasze tatusiowato-swietoszkowate wzmożenie może tylko śmieszyć. Tym bardziej, że jest to sex forum i naprawdę mnóstwo ludzi ma jakieś seksualne doświadczenia w miejscach publicznych, a tylko nieliczni dewianci obnażają się przy osobach, które tego nie chcą.
Dokładnie. Cóż, kiedy każdy pretekst jest dobry, żeby się dowartościować i pokozaczyć.
Zamiast odgrywać tu tatusiów, poczytaj córce książeczkę jeden z drugim. Tylko że lansik w sieci łatwiejszy.
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Ok. Widze, że muszę sprostować całą sprawę. Zaczynając ten temat nigdy nie mialem na myśli masturbacji w miejscu takim jak przystanek, ulica itp. gdzie pokazujesz sie innym ludziom i się obnazasz, a nawet nigdy nie pomyslalem o czyms takim, ze ktoś może tak to przyjac. Sam uważam, że taka masturbacja jest chora i nie powinna mieć miejsca a osoby to robiące powinny być zamykane.
Zaczynając ten temat mialem na myśli sytuacje typu: siedzisz w pracy i zdarzyla sie sytuacja ktora Cie podniecila np zona, mąż wysyła sprosne smsy, zdjecia. Idziesz do lazienki gdzie zamykasz drzwi i nikt nie wejdzie i to robisz a nie przy biurku gdzie wszyscy na Ciebie patrza. Tak wiec Retnu skończ z ta mowa nienawiści, bo nie to mialem na mysli.
I tak trzeba było zacząć...
wszak stojący gnat gdy nikt nie dostrzega to ... całkiem inna bajka a inna boooo... samcom w 90% czasu codziennego stoi... serioo...
No, chyba że nie ma na co stać lub nie ma co stać :D
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Facet w sumie nic nie pisał o obnażaniu się przy dzieciach lub przy kimkolwiek, więc to wasze tatusiowato-swietoszkowate wzmożenie.... i naprawdę mnóstwo ludzi ma jakieś seksualne doświadczenia w miejscach publicznych, a tylko nieliczni dewianci obnażają się przy osobach, które tego nie chcą.
Nie pisał.
Pisal o miejscach publicznych. Ok. zapewne chciał powiedzieć, ze walił wacka, aż do spustu do krzaka, albo do innej młodej brzozy 🙂
Wyjaśnij mi różnicę pomiędzy dewiatem przy osobach, które tego nie chcą, a tym walącym do wspomnianej brzozy.

I przy okazji zdefiniuj określenie "miejsce publiczne", bo zdaje się, ze dzielą nas poważne rozbieżności.
W tym temacie nie powinno (Cie) śmieszyć, ponieważ zagrożenie jest realne, a bagatelizowanie go jest odbierane jako akceptacja.

... Sam uważam, że taka masturbacja jest chora i nie powinna mieć miejsca a ....
Zastanawiam się ile masz lat i czy w ogóle masz prawo do przebywania na forum dozwolonym dla 18+
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Chyba tak, jednak do tego czasu stanowi poważne zagrożenie.
Bo chodzi "najarany" i musi "se" trzepnąć gdzieś w zaciszu dworcowego WC gdy... jak z biegunką nie wyrobi dotrzeć do chaty? :D
Czy ja wiem, czy to takie niebezpieczne i stwarza zagrożenie...
Gdyby tak było i gdyby cofnąć czas o 30lat do tyłu i gdyby mnie "dorwali" i udowodnili napalenie to ... dostałbym pewnie z 1000 lat do odsiadki z możliwością warunkowego zwolnieniaaaa >>> "nigdy". Normalny objaw dorastania, nic nadzwyczajnego, bo... ja mam ponad 4 dychy na karku i często jest tak że... biegnąc przez miasto nagle zaczyna coś brać, tak bez powodu, nie to że się "wylampiłem" na jakąś bruneteczkę ale... tak z powodu ciśnienia i temperatury zewnętrznej :D i co? Niebezpieczny jestem? No ale ja nigdy nie myślałem o tym aby "se" gdzieś tam trzepnąć no bo ... zawsze jakąś samicę miałem więc... MAM LUDZI :cool: że tak to ujmę :p
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Cd tematu.

W 2010 r. trafił do NIK. Jak informowały przed kilkoma laty media, Frątczak pod koniec 2016 r. został skazany na pięciodniowy areszt za publiczne obnażanie się i onanizowanie w jednym z parków.

Tylko na 5 (słownie pięć) dni?
Nie rozumiem tego świata!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry