• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja przy innym facecie (pytanie do panów)

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Nie mam obsesji spiskowej teorii dziejów, ale co jeśli kogoś dotknie przestepcza ręka, a odzież że śladami np twojego nasienia znajdzie się na śmietniku i ktoś z archiwum x ją przebada na obecność, nawet po kilkunastu latach, jak to wtedy wytłumaczyć? Do takich rozmyślań kiedyś, doprowadził mnie wywiad z pracownicą seksualną, która wprost dziwiła się, że są mężczyźni , którzy po stosunku nie zabierają użytej, pełnej prezerwatywy. Mnie to w sumie też dziwi.
 
Mężczyzna

petro33

Cichy Podglądacz
Nie mam obsesji spiskowej teorii dziejów, ale co jeśli kogoś dotknie przestepcza ręka, a odzież że śladami np twojego nasienia znajdzie się na śmietniku i ktoś z archiwum x ją przebada na obecność, nawet po kilkunastu latach, jak to wtedy wytłumaczyć? Do takich rozmyślań kiedyś, doprowadził mnie wywiad z pracownicą seksualną, która wprost dziwiła się, że są mężczyźni , którzy po stosunku nie zabierają użytej, pełnej prezerwatywy. Mnie to w sumie też dziwi.
no tak może być. teraz zazwyczaj odpady nie ida na skladowisko tylko do zmielenia i do spalenia. No, ale to fakt, nie ma co wyrzucac takich ciuchow tylko je spalic we wlasnym zakresie tez w ramach rozrywki.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry