• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja podczas czytania sexforum.pl

Status
Zamknięty.

SETH

Podrywacz
Witam Was znowu po troszkę dłuższej przerwie. Nie będę za bardzo przedłużał, więc od razu przejdę od konkretów.

Otóz pewnie zauważyliście, że ostatnio nie bywam już tak często na tym forum. Jest to spowodowane pewną bardzo wstydliwą przypadłością, którą starałem się jakoś 'wyleczyć', lub dać sobie z nią radę. Niestety czas pokazał, że nie jest to zbytnio możliwe :(

Mianowicie chodzi o to, że od dłuższego czasu podniecają mnie wypowiedzi, które znajduję na tym jak najbardziej rzeczowym forum. Na początku nie zwracałem zbytnio na to uwagi, ale potem jak tylko zagłębiałem się w kolejne wątki o tematyce seksualnej, to zauważyłem, że prawie przez cały czas bycia na tych stronkach, mój 'mały' stoi mi na baczność

Nawet byłoby to do wytrzymania, gdyby nie ta nieodparta chęć do wzięcia sprawy w swoje ręce i upuszczenia nieco 'płynu'. No i niestety.. Stało się. Od kilku ostatnich sesji na tym forum, przeglądając kolejne wątki jedną rękę mam na myszce komputerowej a drugą się masturbuję Wiem, że to przegięcie z mojej strony, ale ja naprawdę nic nie mogę na to poradzić

Dlatego starałem się przez jakiś czas nie wchodzić tutaj. To jest właśnie ten mój powód dla którego przez dłuższy okres czasu się nie udzielam. Naprawdę próbowałem i staram się walczyć. Niestety nie udaje mi się to, co zaowocowało przed chwilą 'ulżeniem sobie' w chusteczkę higieniczną

Czy wizyty u seksuologa mi w czymś pomogą? Bo już nie wiem co mam ze sobą zrobić
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
:? Ja nie wiem czy my jesteśmy tacy perwersyjni czy co? :p
Może po prostu masz taki "okres", albo brak Ci kobiety, ew. masz bardzo bujną wyobraźnię i nie potrafisz rozdzielić forum i rzeczywistości?

Ja tutaj się raczej zbyt nie podniecam, o to już u mnie nie tak łatwo :)
Ale jest wesoło, są spoko ludzie i można się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy.
 

Szarka

Erotoman
Seth - myślę, że może nie sexuolog a psycholog, może po pierwszym spotkaniu okaże się, że wcale nie jest źle ?
Trzymam kciuki i powodzenia.
 

Blancik87

Seks Praktykant
powiem ci ze chyba nie jestes.... :eek: ehh... bo to nie jsest normalne a masz kobite?? jak masz czy ona cie tez tak podnieca czy tylko forum..??
 

SETH

Podrywacz
Oczywiście, że podnieca mnie jedynie moja śliczna Kasia :) Cały ten wątek to jest żart primaaprilisowy.

Kolejny raz daliście się nabrać (z wyjątkiem Goni, którą poprosiłem o usunięcie demaskującego postu) :lol:
 

Blancik87

Seks Praktykant
choc zdazaja sie tacy ludzie z takimi odbiciami :D wiec wszystko mozliwe było albo głupio ci sie zrobiło i chcesz to jakos odkrecic... :p
 

gonia

Erotoman
pisal ze chciał sprawdzic jak to jest i wsadzil sobie niby telefon komorkowy do pupci no i nie mogł wyjac :) moze gdzies jest ten post? :)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry