• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja do byłej partnerki

Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Czy uważacie to za moralne? Z jednej strony w zaciszu swojego domu dlaczego miałoby to komuś przeszkadzać, z drugiej strony może jest to przekraczanie pewnej granicy mentalnej, której nie warto ruszać.

Pamiętam jeszcze z czasów bycia gówniarzem, że gdzieś tam obiecałem sobie, że nie będę masturbował się do osób, które znam osobiście. Wydawało mi się to dobre podejście, ale z drugiej strony mogłem w swojej głowie stworzyć wtedy zupełnie niepotrzebnie tabu.

Już od kliku lat bardzo dużo czasu spędzam na masturbowaniu się, zacząłem to bardzo mocno fetyszyzować i wręcz przestałem aktywnie szukać partnerek (po co babą jak można ręką?). Ale wracając do tematu, postanowiłem spróbować pomasturbować się do zdjęć mojej byłej dziewczyny.

I było to naprawdę super! Z jednej strony czujesz wstyd, że do tego doszło, z drugiej strony załącza się pamięć mięśniowa, więc jesteś bardzo podniecony, a dodatkowo jeszcze zacząłem tęsknić za jej stopkami i gdybym tylko zdobył się na odwagę, przyznałbym się jej do tego i poprosił o dodatkowe materiały do mojego hobby ;)

Nie wiem czy bym to polecił każdemu, w każdym razie mam bardzo dużo frajdy z tego co robię. Hamulce moralne popuściły i zacząłem nawet masturbować się do zdjęć moich koleżanek, coś co kiedyś było zupełnie nie do pomyślenia. Ciekawostka - jedna z moich znajomych wrzucała fotki na pewnym portalu za paywallem - skorzystałem :). Z jednej strony czuje się rozczarowany sam sobą co wyprawiam, ale równocześnie jest to bardzo podniecające.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
E tam, granice moralne.
Mi się zdarza pofantazjować o byłej.
Moja partnerka ma podobny kolor włosów co była, choć inną fryzurę. Ale jak mi robi laskę to przy odpowiednim ustawieniu wygląda jak eks.
A że eks nie lubiła robić laski to wyobraźnia szaleje :p
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Co ma wspólnego moralność z fantazjami? To są tylko Twoje fantazje i tyle. Zresztą, czy właśnie nie po to są fantazje, żeby dać upust pragnieniom, których nie powinno się zrealizować?

Lata temu byłem w związku z dziewczyną, która była fantastyczna w łóżku. Po prostu wulkan. Ale poza tym kompletnie nam się nie układało i się rozstaliśmy. Do dziś czasem ją wspominam. Czy coś w tym złego?
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Moja partnerka ma podobny kolor włosów co była, choć inną fryzurę. Ale jak mi robi laskę to przy odpowiednim ustawieniu wygląda jak eks.
Moja kiedyś zafarbowała włosy w taki sam sposób, w jaki robiła to moja była. Jak tylko zobaczyłem jej nowa fryzurę, palnąłem bezmyślnie "super wyglądasz, moja była nosiła taką samą fryzurę" po tej akcji, przez miesiąc musiałem sobie radzić ręcznie, bo o seksie mogłem zapomnieć.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry