• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż tajski, b2b

Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Hej.
Miał ktoś z was doświadczenia z gabinetem masażu b2b? Zastanawiam się nad wycieczką do takowego. Jakieś pozytywne lub negatywne opinie..
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Prawdziwy masaz tajski nie ma nic wspolnego z erotyka.Wszystkie strefy erogenne sa omijane,po drugie jest wykonywany w ubraniu.
Masaz b2b to tez zaden masaz tylko ocieranie sie golymi cialami.Plusy to bliskosc nagiej laski,ktora jezdzi po tobie,ciekawa forma erotyki i nowych doznan.
Sprobowac trzeba wszystkiego,moze Ci sie spodoba.
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
No właśnie, rzecz w tym że nie bardzo mam pojęcie. Znalazłem kilka gabinetów i kolosalne różnice. Jedne oferują po prostu masaże a inne bardziej erotyczne doznania. Ciekawy jestem obu opcji 😉
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
Chciałbym kiedyś spróbować masażu erotycznego, ale sprawdzałem i najbliższy taki "salon" jest dopiero we Wrocławiu 😔
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Ja mieszkam w Danii, tutaj jest tego pełno 😁 dlatego też zastanawiam się nad przetestowaniem kilku z nich. Są tajki, brazylijki, murzynki do wyboru do koloru 🤩
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Ja się zastanawiam nad zamówieniem masażystki do domu. I nawet nie z neta, tylko wiecie - tak staromodnie z prasy... ten dreszczyk emocji kto przyjdzie ? Czy ładna, czy nie ? Czy długonoga młoda zgrabna czy może jakaś inna ? Już samo oczekiwanie może nieźle nakręcić :) No i uważam, że w domu u klienta jest inna atmosfera, bardziej pro kliencka :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Masaż prostaty Fantazje erotyczne 1
P Masaż dla żony Ogłoszenia 7
Kamkam35 Masaż erotyczny wykonany przez mężczyzne Seks 0
H Masaż prostaty Masturbacja 16
WhySoSerious? Masaż dla kobiet Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry