• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaz erotyczny dla par

Kobieta

Klara27

Cichy Podglądacz
Cześć :)

Chciałam zapytać - czy ktoś z Was korzystał z usług masażu erotycznego wraz ze swoją partnerką/partnerem lub indywidualnie? Jak wrażenia?

Czy jesteście w stanie polecić salon masazu we Wrocławiu /Poznaniu?

Wyjaśnię jeszcze o co dokładnie mi chodzi - masaz wykonywany nago przez masażystki :)
Interesowałaby nas dwie masujące kobiety - jedna dla mnie, druga dla Męża :)
Od razu odpowiem na pytania, które pewnie się pojawią - tak, zdaję sobie sprawę z tego, ze inna, naga kobieta będzie masować mojego Męża nagim cialem. Tak, ja też chcę masażystkę to mój świadomy wybór.

Jest ktoś w stanie pochwalić się doświadczenien w tym zakresie? :)
Jeśli ktos był w parze - czy ciężko było wyzbyć się negatywnych emocji, stresu i porównywania się i skupić się na samym relaksie? :)

PS. Dodałam post w innym dziale i chyba źle wtedy dodałam :)
 
Mężczyzna

piorek303

Cichy Podglądacz
Hej😉
Podpinam się do pytania, również chciałbym usłyszeć opinii na ten temat.
P.S. u nas miałaby masować para😊
 
Kobieta

Klara27

Cichy Podglądacz
Hej😉
Podpinam się do pytania, również chciałbym usłyszeć opinii na ten temat.
P.S. u nas miałaby masować para😊
Powiem Ci, ze ciężki temat. W sensie - juz nie na jednym forum pytałam i uzyskałam bardzo mało odpowiedzi. Jeśli już to częściej od Panów, którzy sami skorzystali z takiego masazu.
Czuję się trochę zawiedziona, bo skoro jest tyle fantazji o cuckloud, trójkątach, swingowaniu to wydawalo mi się, ze... Ktos może korzystał z takiej formy masazu.
No i pewnie ktoś korzystał, ale strasznie ciężko znaleźć kogoś kto może podzielić się opinią i brzmi wiarygodnie
 
Kobieta

Klara27

Cichy Podglądacz
Jeśli już to dostawałam pytania typu czy zdaję sobie sprawę z tego, że naga dziewczyna będzie się ocierać o mojego Męża albo, ze mam zaproponować, że ja biorę faceta to ciekawe czy Mąż dalej chętny będzie.
Jasne, ze zdaję sobie sprawę, ze jakas dziewczyna będzie ocierać się o mojego Meza. I nie chcę faceta, sama chcę kobietę.
Teoretycznie wydaje mi się, ze kręci mnie to. Po prostu chciałabym spróbować.
Ale jednocześnie chciałabym poznać opinie osób, które korzystały. Umoralnien i pytań dodatkowych nie potrzebuję.
Trochę tylko stresuje mnie właśnie to, ze jesli pary korzystają to pewnie z masażystką i masażystą. A tu w grę wchodzą tylko dwie kobiety.
 
Mężczyzna

piorek303

Cichy Podglądacz
Powiem Ci, ze ciężki temat. W sensie - juz nie na jednym forum pytałam i uzyskałam bardzo mało odpowiedzi. Jeśli już to częściej od Panów, którzy sami skorzystali z takiego masazu.
Czuję się trochę zawiedziona, bo skoro jest tyle fantazji o cuckloud, trójkątach, swingowaniu to wydawalo mi się, ze... Ktos może korzystał z takiej formy masazu.
No i pewnie ktoś korzystał, ale strasznie ciężko znaleźć kogoś kto może podzielić się opinią i brzmi wiarygodnie
Mam podobne odczucia, nawet dodałem podobnego posta😉 i cisza😔 a wydawało mi się, że trafiłem do idealnego miejsca....
 
Mężczyzna

piorek303

Cichy Podglądacz
Jeśli już to dostawałam pytania typu czy zdaję sobie sprawę z tego, że naga dziewczyna będzie się ocierać o mojego Męża albo, ze mam zaproponować, że ja biorę faceta to ciekawe czy Mąż dalej chętny będzie.
Jasne, ze zdaję sobie sprawę, ze jakas dziewczyna będzie ocierać się o mojego Meza. I nie chcę faceta, sama chcę kobietę.
Teoretycznie wydaje mi się, ze kręci mnie to. Po prostu chciałabym spróbować.
Ale jednocześnie chciałabym poznać opinie osób, które korzystały. Umoralnien i pytań dodatkowych nie potrzebuję.
Trochę tylko stresuje mnie właśnie to, ze jesli pary korzystają to pewnie z masażystką i masażystą. A tu w grę wchodzą tylko dwie kobiety.
Skoro chcesz taki układ to tego się trzymaj! Moja żona chce, aby masował ją masażysta, ja chce masażystkę i napewno pierwszy raz taki będzie. Mam nadzieję, że w tym roku uda się zrealizować naszą fantazje. Salon masażu wytypowałem sam, ponieważ na forum jak już wspomniałem i sama to zauważyłaś znikomy oddźwięk.
 
Kobieta

Klara27

Cichy Podglądacz
Skoro chcesz taki układ to tego się trzymaj! Moja żona chce, aby masował ją masażysta, ja chce masażystkę i napewno pierwszy raz taki będzie. Mam nadzieję, że w tym roku uda się zrealizować naszą fantazje. Salon masażu wytypowałem sam, ponieważ na forum jak już wspomniałem i sama to zauważyłaś znikomy oddźwięk.
I my tez mamy już upatrzony salon :) ze względów osobistych nie możemy zrealizować fantazji teraz - musimy poczekać ok pół roku :)
Czuję mega ekscytację, ale i trochę strach :)
 
Mężczyzna

Skorpion761

Cichy Podglądacz
Byliśmy na masażu Tantra. Było niesamowicie. Maskowały nas dwie młode masażystki. One jak i my byliśmy nadzy. Rytuał trwał 1:40 min. Pierwsza cześć leżeliśmy na brzuchu a nad nami w sensualnym transie poruszały się masażystki. Później odwróciliśmy się na plecy. Masażystki maskowały całe nasze ciała, dotykały piersiami, muskali po częściach intymnych. Orgazm żony był tak niesamowity ze pierwszy raz w życiu wpadła w drgawki. Ja widząc ja drgająca dostałem również orgazmu z wytryskiem tak silnym ze poleciał mi za głowę :). polecam 😜
 
Mężczyzna

grzesio87

Cichy Podglądacz
Byliśmy na masażu Tantra. Było niesamowicie. Maskowały nas dwie młode masażystki. One jak i my byliśmy nadzy. Rytuał trwał 1:40 min. Pierwsza cześć leżeliśmy na brzuchu a nad nami w sensualnym transie poruszały się masażystki. Później odwróciliśmy się na plecy. Masażystki maskowały całe nasze ciała, dotykały piersiami, muskali po częściach intymnych. Orgazm żony był tak niesamowity ze pierwszy raz w życiu wpadła w drgawki. Ja widząc ja drgająca dostałem również orgazmu z wytryskiem tak silnym ze poleciał mi za głowę :). polecam 😜
Gdzie takich masaż można zaznać? Też jesteśmy z Warszawy.
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Byliśmy na masażu Tantra. Było niesamowicie. Maskowały nas dwie młode masażystki. One jak i my byliśmy nadzy. Rytuał trwał 1:40 min. Pierwsza cześć leżeliśmy na brzuchu a nad nami w sensualnym transie poruszały się masażystki. Później odwróciliśmy się na plecy. Masażystki maskowały całe nasze ciała, dotykały piersiami, muskali po częściach intymnych. Orgazm żony był tak niesamowity ze pierwszy raz w życiu wpadła w drgawki. Ja widząc ja drgająca dostałem również orgazmu z wytryskiem tak silnym ze poleciał mi za głowę :). polecam 😜
To niesamiwite. Zostaliście chyba zupełnie zamaskowani.
Całe szczęcie, że twój silny wtrysk poleciał za głowę. Gdyby trafił w oko, to mogłeś wzrok stracić 👀
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry