• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

"Mamusi" lub "tatusia" na realną lub internetową znajomość

Mężczyzna

on.młody

Cichy Podglądacz
Cześć, kończę niedługo 21 lat i szukam starszej osoby w wieku ok. 40 lat i starszej do dłuższej relacji. Mam zerowe doświadczenie w seksie, więc szukam kogoś czułego i wrażliwego, kogoś kto pozwoli zapoznać się z tematem. Byłoby to coś w stylu relacja synek - tatuś/mamusia. Byłem kiedyś w takiej relacji, jednak nie miałem jeszcze skończonych 18 lat i moja - jak lubiała być nazywana - ciocia, nie chciała widzieć mnie nago przed ukończeniem 18stki :p Pisaliśmy o naszych fantazjach, wysyłaliśmy sobie zdjęcia osób, które znamy i o nich fantazjujemy, prosiłem ją o to, żeby ubrała np rajstopki do pracy, po czym dostawałem od niej zdjęcia nóg kiedy pracowała. Opowiadała mi o swoich przygodach z mężem, masturbowała się do zdjęć mojej kuzynki, która bardzo jej się spodobała :p
Więc szukam osoby, która byłaby czymś takim zainteresowana na dłuższą metę. Jeśli jest tu ktoś z zachodniopomorskiego to wszystko to możnaby przełożyć na spotykanie się.
Jestem uległy, czasem uni. Mam kilka nietypowych fantazji, które lubie realizować.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry