• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mam kobietę ale podniecają mnie małe penisy

Mężczyzna

Personal_Jesus

Cichy Podglądacz
Ja osobiście nie, ale nie ma nic złego w tym, że ciebie to jara. Seksualność jest bardzo płynna i mogą nas pociągać przeróżne rzeczy.

Myślę, że najlepiej będzie jeżeli będziesz eksplorował ten pociąg aż ustalisz jego źródło. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to jakieś spektrum bisekualności, ale to nie musi być wcale takie oczywiste. Często osoby heteroseksualne także mają różnego rodzaju kinki wynikające z jakiś określonych koncepcji powiązanych z podniecającym elementem. Może np. małe penisy kojarzą ci się z rolą podległą w relacji i stawianie się w tym miejscu jest dla ciebie podniecające? Może np. kojarzą ci się z poniżeniem i ponownie- wyobrażasz siebie w takiej roli? Ale na te pytania sam musisz sobie odpowiedzieć i zrozumieć skąd wynika to zainteresowanie. Kinków jest masa, a kombinacji z których mogą wynikać pewnie nieskończoność.

Good luck my dude.
 
A

artkam

Guest
Wielokrotnie wpierdzielanie linku przy kazdej okazji to Twoje zyciowe osiagniecie czy jak?
 
Mężczyzna

MałyPenisek

Nowicjusz
ME5XKI2_o.jpg
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry