• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ludziska przeczytajcie TO!!!

Status
Zamknięty.

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Przepraszam za swoje szybkie zniknięcie... :) A było to spowodowane tym, co zawsze... Czyli... Nieistotne...
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
I po co jej powiedziałeś? Mogliśmy jej poczucie winny wykorzystać w przyszłości dla naszego wspólnego zysku, a tak nici z tego :p
 

Electra

Cichy Podglądacz
Mi ostatnio net nie chodził...
A szkoda, bo z chęcią bym poczatowała z Wami...po raz kolejny :p
Czekam z niecierpliwością na kolejny termin ;)
 

asd

Cichy Podglądacz
Manveru napisał:
asd napisał:
Polihymnia napisał:
To może w sobotę o 21.00? :)

w sobote sa juwenalia wiec studentow na pewno na czacie nie zobaczysz ;]

Studentów Ci u nas niedostatek, jak narazie jest sporo maturzystów ;) no i jeden gimnazjalista :p

nie wiem jak w innych miastach ale w moim miescie na juwenlia ida gimnazjaliscie licealisci studenci matki zony ojcowie itp itd ogolnie 4 dniowy melanz dla wszystkich ;p
 

asd

Cichy Podglądacz
Manveru napisał:
Prawdę mówiąc, sam nie miałem jeszcze tej przyjemności, więc nie znam się na rzeczy.


moim zdaniem naprawde warto sie przejsc na taka impreze to lepsze niz petting. no moze przesadzam ale od trzymania sie za reke to na pewno :)
 

Manveru

Podrywacz
Hm... w końcu forum ma prawie 1.5k userów, mogą tu być ludzie wszystkich stanów.

Trzymanie za rękę to nic specjalnego, pettingu nie próbowałem. Nie mogę wyrazić opinii :huh:
 

Manveru

Podrywacz
Zrobimy jakoś na dniach kolejne spotkanie na czacie? Trzeba by ożywić forum, bo powoli kładzie się do trumny.

Przepraszam, że nie edytuję posta, ale chciałem, żeby temat oznaczony był jako nowy.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry