• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubię robić sobie dobrze na kamerce

Mężczyzna

Damiano9333

Cichy Podglądacz
Od czterech lat lubię sobie walić konia do kamerki internetowej. Kobieta nie musi nawet się rozbierać, wystarczy że się patrzy. Już nawet podczas zwyczajnej rozmowy robi mi się twardo w spodniach. Ma ktoś podobnie?
I co płeć piękna o tym myśli?
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
Od czterech lat lubię sobie walić konia do kamerki internetowej. Kobieta nie musi nawet się rozbierać, wystarczy że się patrzy. Już nawet podczas zwyczajnej rozmowy robi mi się twardo w spodniach. Ma ktoś podobnie?
I co płeć piękna o tym myśli?

Mnie też podnieca kiedy ktoś się patrzy i sprawia mu to przyjemność.. Jak komentuje... Chciałbym się z kims tak pobawic
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Też to uwielbiam robić już od kilki lat. :D Ubieram specjalnie jakieś ciekawe ciuszki by zwrócić na siebie uwagę. Najbradziej mi się podoba nawet nie rozmawianie z dziewczyną, tylko jak patrzy z zainteresowaniem na to co wyprawiam, nawet ubrana. Gdy znajdę taką dziewczynę to mogę się do niej nawet kilka godzin tak masturbować :D
 
Mężczyzna

libertyn76

Cichy Podglądacz
Był okres w moim życiu, że regularnie onanizowałem się na kamerkach. Miałem kilka znajomych kobiet, które lubiły patrzeć i same też się bawiły lub się dla mnie rozbierały. Poznawałem je na czatachi później przechodziliśmy na skype. Ogólnie fajna forma rozrywki :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry