• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie swoje odbicie w lustrze?

Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Był czas, że nie mogłem patrzeć na siebie w lustrze. Na chwilę obecną codziennie rano patrzę w lustro i mówię "jeszcze jeden dzień, dasz radę". Każdy z nas każdego dnia walczy ze swoimi demonami.
Wygląd zewnętrzny? Sami na niego pracujemy. Jeżeli nie jesteś w stanie zaakceptować tego jak wyglądasz rozwiązanie jest proste - zmień coś w sobie. Mi nie przeszkadza, że mam kilka kilo więcej. Przynajmniej unoszę się na wodzie 🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Nigdy nie dał mi odczuć, że coś jest nie tak, a wręcz ustawiał mnie do pionu, gdy sama za bardzo lamentowałam 😉🙈
Super, bo tak właśnie powinno być 🙂 Czasami kobiety są bardziej skłonne i szybciej uwierzą w negatywne niż pozytywne komentarze. Dojrzały mężczyzna doskonałe zdaje sobie sprawę z faktu, że nie ma ideałów a małe "imperfections" nadają tylko kobiecie uroku.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Prosta odpowiedź bez zastanowienia - nie lubię, ograniczam lustra aby nie zjebać sobie humoru
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Lubię siebie w lustrze, wiem że źle to brzmi. Są rejony, nad którymi chętnie popracuję aby było lepiej. Wolę się w seksownej bieliźnie niż totalnie nago. Ale dziś jak zobaczyłam się w lustrze to aż musiałam sobie fotkę strzelić :D To chyba ten poorgazmowy blask czy coś.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry