• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lodzik przed pierwszym razem

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
Jesli dla faceta masturbacja bedzie lepsza niz seks to cos z tym facetem jest nie tak.

Przeciez jak trafi na odpowiednia dziewczyne to sama mu tego loda zrobi .

Dlaczego nie tak? To juz przeciez norma ze masturbacja jest przyjemniejsza dla mezczyzn od stosunku waginlnego :p tylko nie kazdy o tym wie. Lepsza moze nie bedzie ale przyjemniejsza .
Nom jak trafi to moze i zrobi :p
 
A

artkam

Guest
Dlaczego nie tak? To juz przeciez norma ze masturbacja jest przyjemniejsza dla mezczyzn od stosunku waginlnego :p tylko nie kazdy o tym wie. Lepsza moze nie bedzie ale przyjemniejsza .
Nom jak trafi to moze i zrobi :p

No ja tam nie wiem co kto lubi i co kto woli ale dla mnie przyjemniejszy jest stosunek waginalny niż masturbacja. Jest takie stare buddyjskie przysłowie mówiące: "ręką ch**a nie oszukasz" xD

Zatem jeśli dla jakiegoś faceta masturbacja jest przyjemniejsza niż normalny stosunek to coś tu na serio jest nie tak bo tak jak powiedzieć, że trawa jest smaczniejsza od steka i od razu należy iść na prawo, zacząć trenować crossfit, przerzucić się na e-cygarete, zakładać rurki, walczyć z glutenem i zacząć krzyczeć, że jest więcej niż dwie płcie.

Jednak jak znam życie to pewnie są tacy co wolą masturbację od seksu i powiedzą, że trzepanko jest przyjemniejsze i lepsze...
 

Zuzunka

Biegły Uwodziciel
No bo są, wiekszosc tak uwaza. Jak napisales, trzepanko jest przyjemniejsze i lepsze. No moze znajdzie się jakis wyjątek :p
 
A

Anika

Guest
Przypominam, że autor wątku potrzebuje porady dot. prostytutki i wyboru odpowiedniej usługi:

I moje pytanie:Czy to dobry pomysł,aby do prostytutki iść tylko na lodzika(tego też żadna nigdy mi nie robiła),ew na jakieś masowanie jego np.stópkami?Czy od razu iść na seks?I czy iść do jakiejś młodej czy takiej koło 30-40 lat. Dodam jeszcze,że mam słabą psychike i jestem wrażliwy.
Tak więc za dalsze rozkminianie o wyższości trzepanka nad czymkolwiek przewidziano kinderjajo z niespodzianką ^^
 
A

artkam

Guest
Ja to tam wychodze z zalozenia, ze jak chce to pojdzie na "loda" a jak nie chce to mu jego dziewczyna zrobi.
 

Angel69

Nowicjusz
Kochany Obcy19 na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał ;) jak chcesz spróbować a nie masz z kim to próbuj właśnie takie sposób ;) mam dla ciebie tylko taka radę nie idź na dziwki ;) mówisz że jesteś delikatny i masz słaba psyche a Panie przy drodze nie będą się nad tobą rozwodzić wiec może cię to zrazić ;) proponuje ci wejść sobie na roksa.pl znaleźć jakąś fajną i z wyglądu miła dziewczynę w twoim wieku , masz podane tam numery możesz zadzwonić i już po głosie poznać czy ci się podoba czy nie ;) powiesz że chcesz delikatności, pieszczot i lodzika i pewnie to dostaniesz ;) życzę powodzenia ;)
 
A

Anika

Guest
Zuzka, przestań proszę manipulować i prowokować do offtopu. Ten wątek jest o LODZIKACH a nie o tym, że "wolicie trzepać a nie posuwać i życie przez to traci sens".
Kolejne posty tego typu polecą do kosza.
 
A

Anika

Guest
Zuzka, no to załóż sobie temat w dziale "Pierwszy raz" i ciągnij prawiczków za języki ile tylko chcesz. Tu zostajemy przy lodach i nie ma to tamto i owamto :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
MrX Deviant Lodzik z kolczykiem w jezyku Ogłoszenia 0
R Lodzik po imprezie Seks 0
G Lodzik na pierwszej randce Seks 0
M Numerek / lodzik Ogłoszenia 2
N Lodzik od dwóch kobiet Seks 15

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry