• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Łódź - Roksa, Garsoniera, inne (jakie proponujecie) - piszcie jak i co

Mężczyzna

mw800

Cichy Podglądacz
Siema,

Wybieram się na swoje pierwsze spotkanie na seksik za sianko.
Może nie wybieram, ale przygotowuję. Znam tylko portal Roksa, gdzie przeglądam oferty i nie wiem jaką podjąć decyzję, bo jak fajna, to brak opinii, a to sugeruje mi że może wałek, albo coś innego wydaje mi się nie halo.
Może znacie inne portale z ogłoszeniami pewnymi, lub macie doświadczenie w Łodzi i doradzicie gdzie w ŁDZ uderzać śmiało.

Ogólnie popiszcie o swoich doświadczeniach itd.
Zapraszam do rozmowy :cool:
 
Mężczyzna

Pindek

Seks Praktykant
Siema,

Wybieram się na swoje pierwsze spotkanie na seksik za sianko.
Może nie wybieram, ale przygotowuję. Znam tylko portal Roksa, gdzie przeglądam oferty i nie wiem jaką podjąć decyzję, bo jak fajna, to brak opinii, a to sugeruje mi że może wałek, albo coś innego wydaje mi się nie halo.
Może znacie inne portale z ogłoszeniami pewnymi, lub macie doświadczenie w Łodzi i doradzicie gdzie w ŁDZ uderzać śmiało.

Ogólnie popiszcie o swoich doświadczeniach itd.
Zapraszam do rozmowy :cool:
To ty żony szukasz, czy ogóra chcesz kisić za 100-200 zł🤔
Wybierz co ci wpadnie w oko, zadzwoń, zagadaj co oferuje i jaki ma głos ( żeby ci jak facet nie dyszała 😂 ) i jedziesz z koksem. W ogłoszeniach z Roksy zwracaj uwagę tylko czy ogłoszenie jest prywatne, czy ktoś trzyma łapę na dziewczynach. Dużo ogłoszeń jest agencyjnych. Najlepsze są prywatne studentki😉
 
Mężczyzna

erotales

Cichy Podglądacz
Jest takie forum - garsoniera i tam ludzie opisują swoje wrażenia po spotkaniach. Zaznaczam, że ja sam nie korzystałem ani z usług Pań, ani z tego forum, ale nie jest tajemnica, że ludzie tam się wzajemnie ostrzegają przed jakimiś krzywymi akcjami. Często na wykopie widziałem różne wpisy z garsoniery i słyszałem, że admini są surowi ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
A Spotkanie Łódź , szukamy do Trójkąta Ogłoszenia 1
P Trójkąt Łódź Ogłoszenia 3
L Ktoś chętny Łódź m&m Ogłoszenia 2
I Para szuka Pani do trójkąta Łódź Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry