• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie własnego krocza

gonia

Erotoman
fraszka napisał:
Zbiesieliście? nie lepiej zająć się cudzymi puniami i lodami ( 69 czy jakoś tak) a nie dla jakichs paru skurczy dna miednicy wycinać sobie żebra???

A słyszałm że marylin Manson właśnie w tym celu pozbył się żeber, ale nie wiem ile w tym prawdy.

tez tak slyszalam
 

SETH

Podrywacz
Manson to jeden z mądrzejszych ludzi w branży, więc raczej by takiego czegoś nie zrobił.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Czy madrzejszych, napewno to jest czwany lis, potrafi tak wykreowac swoj wizerunek i taka zasiac watpliwosc ze ludzie sami wymyslaja niestworzone historie w ktore pozniej wierza rozpowszechniaja. To jest wrodzony spryt do stawiania siebie w centrum zainteresowania i to trzeba mu przyznac jest w tym chyba mistrzem.
 

fraszka

Podrywacz
z tego co mi wiadomo to manson był krytykiem muzycznym zanim został mansonem i doskonale wie gdzie szukać rozgłosu i jak się zareklamować. Ale kawałki tez ma dobre bo sama otoczka na szczęście nie wystrarczy.
 

Faldor

Cichy Podglądacz
ja nic nie chce mowic... ale wydaje mi sie za samodzielnie zrobic se loda jest ciezko - zgiac sie nei da, a sa na to swiadkowie ze na koncercie se robil...
a btw bo mnei zaintrygowal tekst moich znajomych - dziewczyny robily u nas test kto z chlopakow wie jaka jest roznica pomiedzy robieniem laski a loda - w sumie to nikt nei wiedzial z kumpli ;d wiec pytam sie was ;d
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm ja bedac z dziewczyna zadnego z tych okreslen nie uzywam, tylko jakiegos pieszczotliwego wiec nie wiem :)
 

Faldor

Cichy Podglądacz
heh ma sie rozumiec - mie w koncu tylko o roznice pomiedzy tym biega o_O zaintrygowalo mnie to poprostu ;d
 

Krzyś

Nowicjusz
fraszka napisał:
Zbiesieliście? nie lepiej zająć się cudzymi puniami i lodami ( 69 czy jakoś tak) a nie dla jakichs paru skurczy dna miednicy wycinać sobie żebra??

A czy to prawda, że podczas właśnie pozycji 69, kiedy partnerzy nawzajem pieszczą swoje narządy płciowe, podczas kiedy kobieta przeżywa orgazm może wystąpić u Niej skurcz mięśni zgryzu ... ? :? Aż strach o tym myśleć, czym to grozi podczas gdy kobieta "zajmuje się" jeszcze swoim facetem, ale podobno może się tak zdarzyć? czy ktoś coś wie na ten temat? :wink:
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm a jak tak lubie ta pozycje :p mi sie to nie zdazylo nigdy, ale w czasie takich emocji i stanu podniecenia mozliwe jest zacisniecie czlonka zebami, chyba dlatego zawsze jak w ten sposob sie piescimy to podczas jej orgazmu przestaje na chwilke :)
 

yukoi

Cichy Podglądacz
Więc tak obronie Merlynka bo to nie prawda ostatnio (2 lata temu :p) w wywiadzie powiedział żę to nie prawda pokazał nawet rzebra :p...(czego to już ludzie nie wymyślą)

Co do stymulacji językiem odbytu hyh nie powiem pragniesz naprawde mocnych wrażeń !!... polecam gimnstyke artystyczna napewno wtedy ci się uda ^^^^.
 

Maverick

Nowicjusz
Facet dosiegnac nie moze a Ty chcesz? Odwazna jestes, tzn ambitna.
Tylko po co skoro mozesz znalezc sobie faceta? Chocby na 1 noc...?
 

Progress

Cichy Podglądacz
Co do pozycji 69 i zacisku zebow to nie wiem, ale slyszalem ze lepiej nie dawac pannie robic tzw lodzika w aucie podczas jazdy bo podczas wypadku napewno dostaje skurczu mięśni szczękowych :D
 

Endrju

Nowicjusz
A co do auto-orala, to moja koleżanka mówiła mi, że jej kolega pokazywał, jak sobie robi samemu loda :p Podobno wyginał jakoś się w przedpokoju xD i robił auto loda :D Ale jackass :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry