• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Łapu capu, czyli "przypadkowe" ;) dotykanie kobiet w miejscach publicznych

Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
To ja opowiem o tym z drugiej, mojej perspektywy. Chodzilam wtedy do klasy maturalnej – pamietam dokladnie, bo niesmak pozostal mi do dzisiaj. Dojezdzalam do szkoly tramwajem i wiadomo, byl wtedy nawiekszy w nim tlok.
Jednego razu poczulam, ze jakis mezczyzna mocniej sie do mnie przysuwa,wrecz napiera na moje plecy. Po chwili wyraznie poczulam na posladkach napor nabrzmialego penisa i lekkie pocieranie. Bylam zaszokowana i w zaden sposob nie zareagowalam. Na szczescie dojezdzalismy do mojego przystanku i ucieklam wysiadajac, nawet sie nie obejrzalam na mezczyzne. Po kilku jednak dniach sytuacja sie powtorzyla z ta roznica, ze do przystanku bylo dalej, a i ja bylam niejako przygotowana na cos takiego. Natychmiast sie odwrocilam przodem do niego i odruchowo uderzylam w twarz. Po chwili dojechalismy i wysiadlam. To byly dwa przypadki, pewnie z tym samym mezczyzna, ale na tyle szokujace dla mnie, ze nadal je pamietam.
Ja tez tak mialem jak jeździłem do szkoły.Bardzo mi sie podobala Dorotka starsza o 3 lata,Wsiadała na następnym przystanku.Zawsze rano bylo mnóstwo osób w busie aż trzeba było stać i często trafiałem na Dorotkę przede mną,tak mnie podniecała że stawał mi szybko ocierając się o Dorotkę
 
Mężczyzna

RabishXaley

Cichy Podglądacz
Ja miałem mnóstwo takich sytuacji, gdy kobieta się o mnie otarła raz, drugi, nogą, ręką, czasem cyckami. Raz oparła się o mnie całym swoim tyłkiem tak, że mój penis trafił prosto między jej pośladki i czułem jak jest w środku objęty z dwóch stron.

Innym razem mój łokieć "popieścił" sutka jednej laski i to 2 razy pod rząd. Oczywiście niezamierzenie. Takie sytuacje się zdarzają.

Lubię to, ale nie naciskam. Daję się dotknąć, nigdy sam nie dotykam bo to by było różnie odbierane, nie potrzebuję problemów takiej postaci. Źle bym się z tym czuł, a w ten sposób czuję się atrakcyjnie.
 
Kobieta

Ciekawska P

Cichy Podglądacz
Jestem fryzjerką i taki "Przypadkowe" dotknięcie bardzo często się zdarzają czasami robione jest to bardzo bezczelnie ale jak wrócę uwagę to tłumaczenia są zawsze takie same czyli "przepraszam to przypadkiem "
 
Mężczyzna

Matt123

Cichy Podglądacz
Jestem fryzjerką i taki "Przypadkowe" dotknięcie bardzo często się zdarzają czasami robione jest to bardzo bezczelnie ale jak wrócę uwagę to tłumaczenia są zawsze takie same czyli "przepraszam to przypadkiem "
Taka specyfika pracy , nic się na to nie poradzi . Dla jednych będzie to normalne zrozumiale , a dla 2 będzie to sexistowskie , pobudzające ..
 
Mężczyzna

RabishXaley

Cichy Podglądacz
Jestem fryzjerką i taki "Przypadkowe" dotknięcie bardzo często się zdarzają czasami robione jest to bardzo bezczelnie ale jak wrócę uwagę to tłumaczenia są zawsze takie same czyli "przepraszam to przypadkiem "

Jestem fryzjerką i taki "Przypadkowe" dotknięcie bardzo często się zdarzają czasami robione jest to bardzo bezczelnie ale jak wrócę uwagę to tłumaczenia są zawsze takie same czyli "przepraszam to przypadkiem "
U fryzjerki to ja siedzę jak kłoda, wyobrażam sobie że ma chłopaka albo męża. Wyobrażam sobie że ludzie robią to nachalnie, nic nowego. Ja nie jestem desperatem żeby kogoś molestować, umiem o siebie zadbać.
Przykro mi że doświadczyłaś takich sytuacji. Może ten jeden raz faktycznie ale to było na prawdę przypadkiem - metro skręcało w prawo a ona stała za mną
 
Mężczyzna

Shimeon

Cichy Podglądacz
Jestem fryzjerką i taki "Przypadkowe" dotknięcie bardzo często się zdarzają czasami robione jest to bardzo bezczelnie ale jak wrócę uwagę to tłumaczenia są zawsze takie same czyli "przepraszam to przypadkiem "
Chodziłem do barberki która potrafiła ocierać się moim łokciem siedząc na fotelu o cipkę/krocze albo przy pracy przy brodzie delikatnie o kolano.


Mi się podobało. Molestowany nie czułem się. Najlepsze jest to, że gdy dotykała się o mój łokieć wystawiałem go minimalnie mocniej albo zacząłem nim napierac to pytała się mnie z przekąsem czy robi dobrze, czy wszystko ok. Czy podoba się Panu? Z uśmiechem na twarzy.
 
Mężczyzna

yzrej

Cichy Podglądacz
Czy zdarzyło wam się ukradkiem dotykać nieznajomej kobiety np., po pośladkach, piersiach, udach, będąc w miejscu publicznym, jak autobus, kino, jacuzzi itp.? ....
Molestować kobiety w tramwaju, pokazać się nago w parku, czy pójść pod przedszkole zwalić sobie patrząc na bawiące się dziewczynki.... to mnie to wszystko do jednego wora... a wór do jeziora.
 
Kobieta

Olivvia

Cichy Podglądacz
Ten co łokciem dotchnal i się podniecił to pewnie kawaler i ma chujowe zycie. Co z tymi facetami.
Jak większość tutaj to piwniczaki incele, którzy wciąż popuszczają wodze fantazji, zamiast się ogarnąć i je realizować z odpowiednią dla nich partnerką. Mam znajomą fryzjerkę - dosyć ładna - która mówi, że sporo klientów to goście, którzy przychodzą do niej na rozmowę co tydzień, bo nie ma co im na głowie golić. Po prostu napawają się jej towarzystwem.
 
Kobieta

Blackswan

Cichy Podglądacz
Najczęściej chyba się zdarzało na imprezach, że jakiś rozochocony i upocony „gentleman” nagle poczuł się wręcz zobowiązany żeby przywrzeć swoimi biodrami do mojego tyłka i sapać mi do ucha. Dlatego właśnie niespecjalnie lubię chodzić na imprezy.
Ale jeżeli chodzi o taki przypadkowy dotyk z kimś, kto nam się podoba, z kim łączy nas jakiś flirt lub cokolwiek to jest to bardzo podniecające. Z kimś całkiem obcym - odrażające.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry