• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lakier do włosów

Piotr255

Nowicjusz
Witam i pytanie kieruję głównie do dziewczyn.Czy któraś z was próbowała z was może wkładać sobie butelkę po lakierze do włosów w dupkę zaczynając od 100ml i wkładając coraz większe butelki czyli 200ml,300ml,400ml,500ml,600ml a na 750ml butli całej w dupce kończąc.Albo czy któraś z was ma taką fantazję aby sobie całą taką butelkę wsadzić w dupkę siadając na niej.
 

Piotr255

Nowicjusz
jamesoon a dla mnie dlatego,że butelki są akurat takie fajnie dopasowane i według mnie fajnie jest taką butelkę wsadzić w dupkę.
 

Paula18

Cichy Podglądacz
czemu akurat butelke ja nie raz sobie wsadzam w pupe szczotke do wlosow oczywiscie raczka od szczotki ma zaokraglona koncowke raz wsadzilam chyba za gleboko to musialam leciec do toalety
 

Karolciamis

Cichy Podglądacz
Hej mi się zdarzyło wkładać od małej do dużej ale nie po lakierze ale po antyperspirancie rexona Black + white. Ona ma o tyle przyjemny kształt że środek jest węższy więc jak najszerszy punkt wejdzie to potem jest ten przyjemny moment kiedy samo wchodzi głębiej.
 

Piotr255

Nowicjusz
karolciamis sprubój z butelką po lakierze zacznij od małej 100ml na początek a zobaczysz jakie to super uczucie jak ci cala butelka wejdzie w dupkę do samego końca.Potem możesz sprubować po kilku razach z większą.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Fetysz strzyżenia włosów Fetysze i perwersje 310
L Fetysz włosów Fetysze i perwersje 31

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry