• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kursy uwodzenia

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
polecam materiały profesora Big Dicka pt. ,,Nie musisz być Chadem, czyli pokaż hajs nie wstydź się,,
oraz publikacja nagrodzona w najlepszych czasopismach (m.in. Zaczarowany pudelek, Mój wielki koń, Maczuga Herkulesa) pt. ,,Samiec alfa uwodzenia. Kasa, wygląd i duży ding dong,,. Posiada zbiór ćwiczeń dla poprawy sylwetki, przepis na jędrną skóre w wyciągu konia arabskiego oraz wiele zdjęć twarzy przystojnych modeli (w formatach do wycięcia i przyklejenia na swoją twarz, aby przed lustrem poczuć się jak boski model - chociaż przez moment). W niektórych egzemplarzach można znaleźć także w formie flakonika próbkę potu mistera uniwersum Chadów.
Amerykańscy analitycy laboratoryjni dowiedli, że pot działa 10-cio krotnie intensywniej od najlepszych afrodyzjaków. Publikacje do kupienia już od września w kioskach za jedynie 9,99 zł.
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
A to nie jest tak, że dar uwodzenia albo się ma,albo nie?Ten czar,to coś nieuchwytnego.Kultura osobista,poczucie humoru,bycie sobą.To jak z tańcem.Jak ktoś nie ma drygu to i setki kursów mu nie pomoże.Opanuje kroki,wyuczy się ich na pamięć i będzie tańczył.Pewnie.Ale nie będzie to spontaniczne, żywiołowe,naturalne.Uwodzenie to nie kopiowanie czy powielanie wyuczonych zachowań,ale próba stania się lepszą wersją samego siebie.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
A to nie jest tak, że dar uwodzenia albo się ma,albo nie?Ten czar,to coś nieuchwytnego.Kultura osobista,poczucie humoru,bycie sobą.To jak z tańcem.Jak ktoś nie ma drygu to i setki kursów mu nie pomoże.Opanuje kroki,wyuczy się ich na pamięć i będzie tańczył.Pewnie.Ale nie będzie to spontaniczne, żywiołowe,naturalne.Uwodzenie to nie kopiowanie czy powielanie wyuczonych zachowań,ale próba stania się lepszą wersją samego siebie.
Czasem wystarczy przekręcić jedno słowo jak w skeczu Moralnego Niepokoju pt "Lachony" 😉
Ale masz rację, to się ma albo nie. Jak z inteligencją - ktoś może mieć tytuł profesora i być burakiem w życiu prywatnym (znałem takiego)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
A to nie jest tak, że dar uwodzenia albo się ma,albo nie?Ten czar,to coś nieuchwytnego.Kultura osobista,poczucie humoru,bycie sobą.To jak z tańcem.Jak ktoś nie ma drygu to i setki kursów mu nie pomoże.Opanuje kroki,wyuczy się ich na pamięć i będzie tańczył.Pewnie.Ale nie będzie to spontaniczne, żywiołowe,naturalne.Uwodzenie to nie kopiowanie czy powielanie wyuczonych zachowań,ale próba stania się lepszą wersją samego siebie.
Ale może taki kurs wskazać jak się poruszać, i jakie cechy charakteru uruchomić. Dryg można mieć, ale jak się nie wie jak się poruszać to jednak wyjdzie taniec wygiabaniec, a nie coś sensownego, co można zatańczyć z drugą osobą.
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Nie wiem czy się zgodzę w pełni, że to się po prostu ma lub nie, ale tego typu kursy, uważam za zwykłe dojenie kasy od ludzi, którzy mają kiepsko zdefiniowane własne problemy, albo niezbyt wyrafinowane cele. Jeżeli chodzi tylko o zajrzenie do majtek jak największej liczbie kobiet, to nie wiem - może są takie triki, ale na bank najpierw trzeba ogarnąć podstawowe umiejętności społeczne, umieć naturalnie zbudować relację, polubić siebie i zwyczajnie normalnie funkcjonować w świecie. Nie widzę opcji, że wszystko inne jest absolutnie OK i jedyne czego nie potrafię, to uwodzenie i potrzebny mi "kurs" :p Ale to moje zdanie tylko 😆 No chyba, że planuje się zostać seryjnym ruchaczem, wtedy może rzeczywiście potrzebne są jakieś dodatkowe warsztaty :p Tak czy inaczej nie sądzę żeby jakakolwiek "wiedza tajemna" pomogła przeskoczyć pracę nad sobą, nad poczuciem własnej wartości, konieczność starań o bycie ciekawym człowiekiem, umiejętność zwykłej wartościowej rozmowy. I to rzeczywiście są rzeczy z którymi można się urodzić, ale też można się ich na każdym etapie nauczyć. Pytanie, czy "kurs uwodzenia" to dobry podręcznik :ROFLMAO: Moim zdaniem nie - chyba, że pod chwytliwym tytułem gwarantującym wysoką sprzedaż, kryje się sensowna wiedza o tym jak funkcjonować jako istota społeczna :p
 
Mężczyzna

DarylDixon

Seks Praktykant
Nie wiem czy się zgodzę w pełni, że to się po prostu ma lub nie, ale tego typu kursy, uważam za zwykłe dojenie kasy od ludzi, którzy mają kiepsko zdefiniowane własne problemy, albo niezbyt wyrafinowane cele. Jeżeli chodzi tylko o zajrzenie do majtek jak największej liczbie kobiet, to nie wiem - może są takie triki, ale na bank najpierw trzeba ogarnąć podstawowe umiejętności społeczne, umieć naturalnie zbudować relację, polubić siebie i zwyczajnie normalnie funkcjonować w świecie. Nie widzę opcji, że wszystko inne jest absolutnie OK i jedyne czego nie potrafię, to uwodzenie i potrzebny mi "kurs" :p Ale to moje zdanie tylko 😆 No chyba, że planuje się zostać seryjnym ruchaczem, wtedy może rzeczywiście potrzebne są jakieś dodatkowe warsztaty :p Tak czy inaczej nie sądzę żeby jakakolwiek "wiedza tajemna" pomogła przeskoczyć pracę nad sobą, nad poczuciem własnej wartości, konieczność starań o bycie ciekawym człowiekiem, umiejętność zwykłej wartościowej rozmowy. I to rzeczywiście są rzeczy z którymi można się urodzić, ale też można się ich na każdym etapie nauczyć. Pytanie, czy "kurs uwodzenia" to dobry podręcznik :ROFLMAO: Moim zdaniem nie - chyba, że pod chwytliwym tytułem gwarantującym wysoką sprzedaż, kryje się sensowna wiedza o tym jak funkcjonować jako istota społeczna :p
zgadzam się, to zwykłe dojenie kasy, jak zresztą wg mnie większość "kołczy" od rozwoju osobistego, czy od biznesu.... Trzeba oddać im tylko to, że znaleźli żyłę złota i z niej ciągną. Mam kilku znajomych, którzy swego czasu przeczytali jedną książkę o podrywaniu i jak mi przytaczali co w niej było napisane to nie mogłem wyjść z podziwu, że ktoś wierzy w takie bzdety....
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
zgadzam się, to zwykłe dojenie kasy, jak zresztą wg mnie większość "kołczy" od rozwoju osobistego, czy od biznesu.... Trzeba oddać im tylko to, że znaleźli żyłę złota i z niej ciągną. Mam kilku znajomych, którzy swego czasu przeczytali jedną książkę o podrywaniu i jak mi przytaczali co w niej było napisane to nie mogłem wyjść z podziwu, że ktoś wierzy w takie bzdety....
Z ciekawości wczoraj zerknąłem na strony oferujące takie "kształcenie" i zobaczyłem tam po prostu odzew na krzyk desperacji 😆 Rozumiem, że ludzie mają problemy i współczuję im, ale nie tędy droga. Wszystko da się ogarnąć, tylko czy na takie skróty? :) Wątpię. Może to komuś pomogło, ale zakładam, że tylko objawowo, a nie u sedna kłopotu.
 
Mężczyzna

wertus

Cichy Podglądacz
Tak naprawdę to nie ma okreśonej metody i recepty na to aby poderwać wszystkie laski. Każdej dziewczynie podoba się coś innego.Kazda ma inne wymagania jeśli chodzi o partnera. Polecam zachowywać się po prostu na luzie. Oraz nie wychodzić na jakiegoś desperata. Dziewczyny takich gości nie lubią.
Możesz sobie kupic na podryw feromony. Nie załatwią za Ciebie wszystkiego ale na pewno trochę poprawią Twoją pewność siebie
 

rozzz

Seks Praktykant
Przeciez te kursy i szkolenia to bajki i basnie. Wszystkie nls, nlf, nlh i inne takie to jedyne co robia to sieczke i papke. One nic nie daja. Ich zadanie jest calkiem inne. Jesli chodzi o fermony to jestem na tak ale te porzadne. A nie jakieś tanie wody z allegro.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Kurs uwodzenia .... Czyli kurs zachowywania się tak jak oczekuje tego druga osoba. Mówienia nie to co się myśli tylko to, co druga osoba chce usłyszeć. I tak ludzie się "uwodzą" - czyli udają innych. A jak zaczynają być sobą to .... wielkie zdziwienie i rozstanie. Albo nie rozstanie bo już kredyt, dom i dziecko.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
Tak jak z "kołczingiem", po prostu szukanie frajerów.
Nie zgodzę się. To nie jest to samo. Tam specjalista uczy np. handlowców, jak namawiać ludzi do zakupu usługi czy towaru. No chyba że rozmawiam o zdobywaniu towaru przez kobietę lub mężczyznę. To tak, To wtedy to samo :)
 

rozzz

Seks Praktykant
Niestety nie ma takiej opcji, ostatnio szukałem love desire w lokalnej drogerii ale ostatecznie musiałem kolejny raz zamówić przez neta. Uzywam ich na co dzień po prostu jako perfum.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Kursy i materiały z uwodzenia i seksu ? Porady seksualne 21

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry