• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto się teraz masturbuje?

Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Na swiecie jest kilka miliardow ludzi wiec pewnie teraz kilkaset tysiecy robi sobie dobrze w ten czyinnysposob:)
NIe będę zanudzał Was moimi obliczeniami (tak, wiem, my księgowi jesteśmy nudni), ale wyszło mi, że średnio w każdej chwili około 100 tysięcy facetów na świecie ma orgazm w wyniku masturbacji. Może trochę mniej albo trochę więcej. Nieważne.
Tak czy inaczej, następnym razem, gdy Twój penis zacznie wykonywać skurcze a Ty poczujesz mega rozkosz, pomyśl sobie, że kilkadziesiąt a może kilkaset tysięcy facetów na świecie odczuwa w tej chwili to samo, co Ty :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
NIe będę zanudzał Was moimi obliczeniami (tak, wiem, my księgowi jesteśmy nudni), ale wyszło mi, że średnio w każdej chwili około 100 tysięcy facetów na świecie ma orgazm w wyniku masturbacji. Może trochę mniej albo trochę więcej. Nieważne.
Tak czy inaczej, następnym razem, gdy Twój penis zacznie wykonywać skurcze a Ty poczujesz mega rozkosz, pomyśl sobie, że kilkadziesiąt a może kilkaset tysięcy facetów na świecie odczuwa w tej chwili to samo, co Ty :)
Ok, i w związku z tym mam coś czuć, czy jak?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Zgraja walących konia facetów to moim zdaniem margines wszechświata, po za tym moje walenie ma wybitnie indywidualny i intymny charakter:LOL:
 

And

Nowicjusz
Ja właśnie czekam jak żona przyjdzie z pracy i umilam sobie czas trzepiąc kutasa. Zaraz powinna być w domu to w sam raz będzie miała co zlizywać.
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
NIe będę zanudzał Was moimi obliczeniami (tak, wiem, my księgowi jesteśmy nudni), ale wyszło mi, że średnio w każdej chwili około 100 tysięcy facetów na świecie ma orgazm w wyniku masturbacji. Może trochę mniej albo trochę więcej. Nieważne.
Tak czy inaczej, następnym razem, gdy Twój penis zacznie wykonywać skurcze a Ty poczujesz mega rozkosz, pomyśl sobie, że kilkadziesiąt a może kilkaset tysięcy facetów na świecie odczuwa w tej chwili to samo, co Ty :)
100 tys. w każdej chwili. I tyle spermy się na świecie marnuje!!!
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry