• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto się teraz masturbuje?

Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
Dziewczyna wyjechała na weekend, a ja właśnie przygotowuję się na wieczorną długą sesję 😁 Zrobiłem sobie własny wibrujący masturbator z połączenia masażera i masturbatora. Wyszło urządzenie ( 1zdj i 2zdj) które opieram między poduszkami tak, że klęcząc przed nimi urządzenie jest na wysokości penisa. Daję do środka lubrykant i jazda (30 stopniowa prędkość, ale już na 1. jest tak mocny że długo nie wytrzymam, a chciałbym, skoro mam na cały wieczór taką sesję zaplanowaną :D
Do tego drineczek, trawka, jak po alko puszczą hamulce i najdzie ochota (a na pewno najdzie) to jeszcze w małym pudełeczku mam zamrożoną spermę z szybkiej masturbacji sprzed tygodnia. Samo lizanie (jak kostki lodu) jest podniecające, a do tego jeszcze lekkie podgrzanie i wypicie 🥴, albo wrzucenie jako kostki lodu do drinka 🤤 Jak już ma być taka długa sesja masturbacji, to na pełnej 😄 lubię takie sesje, bo różne podniecające rzeczy przychodzą do głowy i potem fajne wspomnienia są 😜 po kryjomu wychodzenie nago na klatkę schodową, albo na balkon (ale musi być ciemno i środek nocy, bo mam balkon akurat między 3 sąsiednimi budynkami gdzie jestem na maksa wystawiony na widok xd)

Jeszcze tylko do pracy idę i potem pewnie już od około 18 będzie jazda 😃, ale już tak nakręcony jestem, że chyba idę do pracy bez majtek pod spodniami (a w pracy muszę się przebrać w strój roboczy 😜)
 
Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
no to zaczynamy :cool: wiedziałem co się szykuje więc kupiłem sobie bravera control żeby wydłużyć zabawy z masturbatorem. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak masturbator działa w akcji to na priv ;)
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
tak bardziej z zabawką 😜😜💦💦
MEKC614_t.jpeg
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry