• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto się teraz masturbuje?

Kobieta

Delishia

Podrywacz
To jak nic pozostaje korzystać z życia 😀 jak to zazwyczaj przebiega??😉

Siadam na łóżku, rozkładam szeroko nóżki, biorę moją zabawkę do ręki, i najpierw smyram się po cipce końcówką zabawki, a potem wsadzam ją w chętną szparkę i ostro się rżnę, masując spragnione cycki 😌 Z czasu też dam sobie klapsa w dupcię, i posmyram się po małej dziurce 😌
 
Mężczyzna

Chytry3

Cichy Podglądacz
Siadam na łóżku, rozkładam szeroko nóżki, biorę moją zabawkę do ręki, i najpierw smyram się po cipce końcówką zabawki, a potem wsadzam ją w chętną szparkę i ostro się rżnę, masując spragnione cycki 😌 Z czasu też dam sobie klapsa w dupcię, i posmyram się po małej dziurce 😌
I to jest to😆 myślę że byłby to przyjemny widok dla oka
 
Mężczyzna

Pietrucha9

Cichy Podglądacz
Siadam na łóżku, rozkładam szeroko nóżki, biorę moją zabawkę do ręki, i najpierw smyram się po cipce końcówką zabawki, a potem wsadzam ją w chętną szparkę i ostro się rżnę, masując spragnione cycki 😌 Z czasu też dam sobie klapsa w dupcię, i posmyram się po małej dziurce 😌
Chętnie bym się przyłączył haha
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
Piąteczek więc sypię 2 grubsze paski na blat, odpalam spokojną playlistę, zapalam papieroska i..... Go with the flow. 🙂💫🖤
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry