• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto pociągnie

Mężczyzna

Prot227

Nowicjusz
Moja pani wraca z dnia nauczyciela. Święto ważne więc i obchodzić godnie trzeba. W rezultacie stan świadomości delikatnie mówiąc jest trochę odmienny, a niestety ruch obrotowy Ziemi też nie pomaga w utrzymaniu obranego kierunku.
Droga daleka, szpileczki piją, a drogą jedziesz akurat ty.
Żonka próbuje zatrzymać stopa . Jej spódniczka lekko się podwinęła , tak że teraz kończy się w połowie uda. Płaszczyk rozpięty bo troszkę ciepło jest, a i dwa górne guziki jakby same się rozpięły. Doskonale wyeksponowany dekolt pozwala dojrzeć czarny koronkowy stanik.
Piersi prawie się wylewają.
Wiesz jak pani wygląda.
Co robisz?
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Zapraszam Panią(dajmy jej na imię Kasia) do swojego auta. Zapina pas bezpieczeństwa i zakłada nogę na nogę,mogę podziwiać koronki jej pończoch,w moich spodniach robi się twardo...
 
Mężczyzna

Prot227

Nowicjusz
Jazda samochodem usypia panią na twardo. Głowa poleciała na bok, usta otwarte, bidulka osunęła się na fotelu. Pas bezpieczeństwa bardzo źle potraktował bluzeczkę. Do dwóch rozpiętych guzików doszły dwa dodatkowe. Mało tego ,swym dociskiem przesunął i tak już ciężko pracujący stanik do tego stopnia że ponad połowa aureolki i sutek zaczęły ciekawie spoglądać na świat. Nóżki rozsunęły się na bok a spódniczka podsunęła się do samych majteczek. Notabene majteczki czarne, koronkowe bardziej wszystko ukazywały niż zasłaniały...
Zatrzymujesz się na poboczu żeby troszkę panią ogarnąć. Niestety kobiecina źle odczytała twoje intencje. Jej rękę ląduje na twoim kroczu i niezdarnie próbuje rozpiąć ci rozporek....
Co dalej?
 
Mężczyzna

Prot227

Nowicjusz
Jazda samochodem usypia panią na twardo. Głowa poleciała na bok, usta otwarte, bidulka osunęła się na fotelu. Pas bezpieczeństwa bardzo źle potraktował bluzeczkę. Do dwóch rozpiętych guzików doszły dwa dodatkowe. Mało tego ,swym dociskiem przesunął i tak już ciężko pracujący stanik do tego stopnia że ponad połowa aureolki i sutek zaczęły ciekawie spoglądać na świat. Nóżki rozsunęły się na bok a spódniczka podsunęła się do samych majteczek. Notabene majteczki czarne, koronkowe bardziej wszystko ukazywały niż zasłaniały...
Zatrzymujesz się na poboczu żeby troszkę panią ogarnąć. Niestety kobiecina źle odczytała twoje intencje. Jej rękę ląduje na twoim kroczu i niezdarnie próbuje rozpiąć ci rozporek....
Co dalej?
A propos
Pani Krysia się kłania...
Dosłownie i w przenośni
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Spodnie wraz z bokserkami opadają Mi do kostek. Tuż przed oczami Kasi zaczął prężyć się mój sztywny członek. Złapałem kobietę za włosy i wprowadziłem kutasa do jej gardła.
 
Mężczyzna

Prot227

Nowicjusz
Spodnie wraz z bokserkami opadają Mi do kostek. Tuż przed oczami Kasi zaczął prężyć się mój sztywny członek. Złapałem kobietę za włosy i wprowadziłem kutasa do jej gardła.
Troszku trudne jak jesteście pasami skrępowani a do tego wysokość kabiny też chyba nie pomaga....
Realizm please
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry