• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto naprawdę kryje się pod nickiem

Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Sądzisz że Ci się uda? Uda mieć gdzie usiąść i choćby zawiesić lustro? Serio?
Ja gdy patrzę wokół siebie jestem już pewien że za 20lat ... tego co dziś mamy nie będziemy już mieć., wspomnisz te słowa, zobaczysz. Ludzkość dąży do zagłady ale ja na szczęście tego nie dotrwam, Ty niestety tak! Pamietaj, pewnośc gubi, ja śniłem o spokojnej emeryturce kiedyś a dziś przestałem już wierzyć, zatem odkładaj piniondzorki nie na byt tu między ludźmi tylko na byt zdala od takich, tylko tak uda Ci się przetrwać choćby kolejne 30-35lat... Czekaj, czekaj, niech tylko za 20lat podrosną dzieci uchodźców, niech przybędzie Islamu miliony w pseudo Unii... to flaszka o której mówisz będzie tylko wspomnieniem w teraz, wszak zakazana zostanie :)) heheh
a gdy córcia Twoja dziobnie sobie za lat 10 ... taki zestawik bąbelków z przybyszem spoza naszego świata .... to ... wykorkujesz jeszcze przede mną.
Dzięki Bogu mam 2 synów więc problem córki sam się rozwiązał. Co do roszty to być może będzie jak mówisz. Jak flaszka będzie zakazana to znając mnie będę pędził bimber. Co ma się dziać niech się dzieje aby tylko nie było nudno.
 
Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
Nie kryje się tylko wychodzi i uwalnia swoje SF Osobiście daje tutaj upust myślą refleksją pytaniom i odpowiedziom Podkręcam tutaj też swoją wiedze erotyczną ..Oczywiście mam partnerkę z którą rozbudowuję tę Altanę zwaną Sypialnią.. Idąc dalej z każdego działu tematycznego który mnie interesuje czerpię inną korzyść ,..Nie zaprzeczę że szukam też Kontaktów sexualnych ale z kobietami Które myślą podobnie i nie zależy im na zmianie partnera czy rozbiciu Związku ..i tutaj można by skoczyć do innego Posta o zdradach kontrolowanych ?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... Czekaj, czekaj, niech tylko za 20lat podrosną dzieci uchodźców, niech przybędzie Islamu miliony w pseudo Unii... to flaszka o której mówisz będzie tylko wspomnieniem w teraz, wszak zakazana zostanie :)) heheh
...
Nic dodać, nic ując!
Aby nie było, ze nie wiem o czym mowie, o BW posiadam wiedze większą, jiz nasi profesorowie pisani jako znawcy kultury BW - w moich oczach: rozgadani idioci.
Ja tm bylem, najpierw w ramach egipskiego slolaru, a później jako turysta bez hotelu w Turcji i Kurdystanie. Mam, mamy tam przyjaciół. I byle jaki polsko profesor/znawca nie zrobi ze mnie balona.
 
Ostatnia edycja:

Bjslover

Erotoman
Nic dodać, nic ując!
Aby nie było, ze nie wiem o czym mowie, o BW posiadam wiedze większą, jiz nasi profesorowie pisani jako znawcy kultury BW - w moich oczach: rozgadani idioci.
Ja tm bylem, najpierw w ramach egipskiego slolaru, a później jako turysta bez hotelu w Turcji i Kurdystanie. Mam, mamy tam przyjaciół. I byle jaki polsko profesor/znawca nie zrobi ze mnie balona.
Wow...panie psorze wiedza widze ogromna. Moze sie minelismy gdzies w okolicach Mosulu? Choc nie przypominam sobie Ciebie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Oczywiste, bo w tym czasie latałem kosiakiem Cessna nad Syria i to tylko za cenę syryjskiej czapki. Czapkę i wspomnienia mam do teraz, nie zdradzę ceny, bo jednak do teraz u mnie wywołuje palpitacje serca 🙂

Mosul? - Ten w jakis sposób stal się synonimem Wschodu.
Jednak jako taki nie odzwierciedla, ba, nawet nie siega do korzeni problemu z jakim się borykamy.
 

Bjslover

Erotoman
Oczywiste, bo w tym czasie latałem kosiakiem Cessna nad Syria i to tylko za cenę syryjskiej czapki. Czapkę i wspomnienia mam do teraz, nie zdradzę ceny, bo jednak do teraz u mnie wywołuje palpitacje serca 🙂

Mosul? - Ten w jakis sposób stal się synonimem Wschodu.
Jednak jako taki nie odzwierciedla, ba, nawet nie siega do korzeni problemu z jakim się borykamy.
Tylko latales nad Syria czy moze wyladawales i zatrzymales sie na chwile?
Az tak droga ta czapka?
Ja mialem to szczescie ze placic nie musialem a to mi placili 😉 choc zdecydowanie wole Afryke.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czekaj, czekaj, niech tylko za 20lat podrosną dzieci uchodźców, niech przybędzie Islamu miliony w pseudo Unii... to flaszka o której mówisz będzie tylko wspomnieniem w teraz, wszak zakazana zostanie
W swoim punkcie gastronomicznym będziesz mógł sprzedawać alkohol, bez obaw.
W Polsce jest zbyt wiele barier dla osadnictwa muzułmańskiego.
 

Bjslover

Erotoman
W swoim punkcie gastronomicznym będziesz mógł sprzedawać alkohol, bez obaw.
W Polsce jest zbyt wiele barier dla osadnictwa muzułmańskiego.
No tak, Tatarzy od setek lat sie ukrywaja w Polsce. A alkohol mozesz kupic wszedzie, bedac w Pakistanie nie ma z tym najmniejszego problemu i nie mowie tu o hotelach dla obcokrajowcow.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
No tak, Tatarzy od setek lat sie ukrywaja w Polsce.
To pozostałość osadnictwa ze średniowiecza, do tego Tatarzy osiedlali się na terenie należącym wówczas do Litwy.
Tatarzy to niewiele znacząca mniejszość. Na Pradze mieszka prawdopodobnie więcej Ukraińców niż jest wszystkich Tatarów w Polsce. xD
To już braci Czeczeńców polska prawica więcej przygarnęła, zapewniła więcej dóbr niż rodakom. Ale ci Czeczeńcy i tak chcieli uciekać na zachód.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Tak się Wam tylko wydaje...
Arabowie nie są w Polsce mile widziani, nikt nie ma zamiaru ich utrzymywać, może poza skrajnymi lewakami i libkami z totalnej opozycji, wizytującym uchodźców na granicy. Oni nie mają poszukiwanych przez pracodawców kompetencji, w zasadzie tylko kebsiarze jakoś się tu odnajdują, a kobiety Arabów nie lubią, obawiają się takich osobników.
Ta niechęć europejskich kobiet (tych młodych, płodnych) jest jedną z przyczyn frustracji wśród muzułmanów, kończącej się niestety zamachami terrorystycznymi.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
W Polsce mile widziane jest wszystko to, co zdolne jest zapiertalać za 18,30zł/h brutto, zatem i Arabowie, wszak to będą następcy na stołki Ukraińców, którym nie uśmicha się już pracka za 12 talarów do łapki, to tylko kwestia czasu bo polska mentalność ma to wszystko gdzieś, hajsunio się liczy i tylko hajsunio, pojął? :) W warszawffce już co dziesiąty taksiarz w tzw."przewozie osób" to człek z Bangladeszu i podobnych a system udaje (jak zawsze) że nic się nie dzieje. Będzie identycznie jak z Ukraińcami, powiedzą że wpuścili 10000 sztuk a wpuszczą o jedno zero więcej i na tym skończy się temat. W Polsce nie liczy się już KTO TU MIESZKA tylko KTO TU ZAPIETALA za te nędzne grosze, Prezydent już któryś raz z kolei wprowadził podwyżki ale dla siebie i podwładnych, ostatnio było głośno a o wspomnianych w czasie kampanii 1000 euro dla każdego ani słowa. Unii europejskiej jak i Polski już nie ma, zrozumcie to w końcu. Nie ma NFZ, nie ma rent, nie ma emerytur na poziomie, nie ma dochodów na poziomie, nie ma technologii i techniki w Polsce, nic nie ma, Wy tego nie widzicie? Każdy dzień od 1,5 dekady dla każdego z nas jest dniem za dniem, nic nowego, nic konkretnego, odwiecznie zmartwienia i problemy. No dobra, mamy 5% 5G i nowe szajsfony, na które 98% narodu nie stać. Mamy też przeogrony wzrost cen wszystkiego i ... nie zapowiada się że będzie inaczej. Nie widzisz jak zachodnie korpo kasiorę rzeźbią w Polonii?
Ten kraj to koniec i tyle, PIS przegra wybory, wróci wujo Tusk, granice pootwiera i Arabia pełną parą, spokojnie, spokojnie, najadą i Polskę, wszak do wyboru będą mieli Niger albo Polskę, zgadnij co potem zrobią w kraju przekrętasów/cwaniaków/naiwniaków i wyzyskiwaczy, hehehe... Zgadnij co to będzie się dziaooo gdy najedzie do polonii tonami towar ze wschodu a najedzie, najechał do unii zachodniej to najedzie do wschodniej, wtedy sklepiki z dopalaczami pójdą z torbami alboooo... wejdą we współpracę z nowymi importerami...
A Polak to Polak, ukraińca nie umiał pogonić, myślisz że Araba pogoni, hehehe...
Gdy miałem 20 lat bez problemu można było nabyć kawalerkę w Gdańsku za kwotę od powiedzmy 18 do 22 tysięcy złotych a za 25-30 tysięcy były już M2 i to w przyzwoitych dzielnicach (np. Przymorze). Zarabiałem wtedy jako kierowca od 800 do 1200zł na rękę, serio. Bardzo często miałem nawet i 1300-1350zł gdy narobiłem nadgodzin, zatem mieszkanie mogłem nabyć po około 15-stu miesiącach bycia na misce u starych a dziś młody w wieku 20-stu lat co może? Typowa kawalercina w 3city kosztuje jakieś 200000zł a zarabia się tam na rączkę przedział 1600-1800zł netto. Łatwo to podzielić i wychodzi 125 miesięcy odkładania całości a 125 miesięcy to grubo ponad 10lat (życia bez pensji). 65>75 tys.zł kosztował max. do 5km od 3city dom z działką min.200m2, dom stawiany w latach 80... a dziś? A dziś ten sam dom kosztuje 1.500.000>2.000.000zł...
Kiedyś, pomimo biedy aż 90% narodu gdyby uparło się - mogłoby w krótkim czasie (5-10lat) mieć willę a dziś 90% narodu nie stać na M4 w miastach, demokracja, hahaha. Demokracja to nic innego jak dupconko w kakao bez mydełka pokolenie za pokoleniem...

29! 29 to liczba parkujących od 3 miesięcy dzień w dzień aut na białoruskich blachach pod moim domem a to tylko 2,3 wieżowce. Około 30 aut ma blachy ukraińskie. Są też autka z blachami SK, SV, LT. Powiedz jedno, gdy Polska nie była w EU, gdy były lata 1980-1995 ... ile samochodów z polskimi blachami można było spotkać w Rzymie, we Wiedniu, Berlinieee?? Nooo??
Dostawałeś MISIA w paszport na lat 5 i odstawiali do granicy a na granicy nasi przejmowali i... było w zawiasach za nielegalne opuszczenie Polski. Tak traktowano nas polaków gdy wialiśmy przez post gomułą i jaruzelem a dziś? Wszyscy mieli nas w d.....
a teraz dobroduszna poleczka zwija pseudowojennych z całego wchodu a białoruskie fury najstarsze to 5 latki, zobacz jacy BIEDNI wieją na zachód, hahaha...
 
Ostatnia edycja:

Bjslover

Erotoman
W Polsce mile widziane jest wszystko to, co zdolne jest zapiertalać za 18,30zł/h brutto, zatem i Arabowie, wszak to będą następcy na stołki Ukraińców, którym nie uśmicha się już pracka za 12 talarów do łapki, to tylko kwestia czasu bo polska mentalność ma to wszystko gdzieś, hajsunio się liczy i tylko hajsunio, pojął? :) W warszawffce już co dziesiąty taksiarz w tzw."przewozie osób" to człek z Bangladeszu i podobnych a system udaje (jak zawsze) że nic się nie dzieje. Będzie identycznie jak z Ukraińcami, powiedzą że wpuścili 10000 sztuk a wpuszczą o jedno zero więcej i na tym skończy się temat. W Polsce nie liczy się już KTO TU MIESZKA tylko KTO TU ZAPIETALA za te nędzne grosze, Prezydent już któryś raz z kolei wprowadził podwyżki ale dla siebie i podwładnych, ostatnio było głośno a o wspomnianych w czasie kampanii 1000 euro dla każdego ani słowa. Unii europejskiej jak i Polski już nie ma, zrozumcie to w końcu. Nie ma NFZ, nie ma rent, nie ma emerytur na poziomie, nie ma dochodów na poziomie, nie ma technologii i techniki w Polsce, nic nie ma, Wy tego nie widzicie? Każdy dzień od 1,5 dekady dla każdego z nas jest dniem za dniem, nic nowego, nic konkretnego, odwiecznie zmartwienia i problemy. No dobra, mamy 5% 5G i nowe szajsfony, na które 98% narodu nie stać. Mamy też przeogrony wzrost cen wszystkiego i ... nie zapowiada się że będzie inaczej. Nie widzisz jak zachodnie korpo kasiorę rzeźbią w Polonii?
Ten kraj to koniec i tyle, PIS przegra wybory, wróci wujo Tusk, granice pootwiera i Arabia pełną parą, spokojnie, spokojnie, najadą i Polskę, wszak do wyboru będą mieli Niger albo Polskę, zgadnij co potem zrobią w kraju przekrętasów/cwaniaków/naiwniaków i wyzyskiwaczy, hehehe... Zgadnij co to będzie się dziaooo gdy najedzie do polonii tonami towar ze wschodu a najedzie, najechał do unii zachodniej to najedzie do wschodniej, wtedy sklepiki z dopalaczami pójdą z torbami alboooo... wejdą we współpracę z nowymi importerami...
A Polak to Polak, ukraińca nie umiał pogonić, myślisz że Araba pogoni, hehehe...
Gdy miałem 20 lat bez problemu można było nabyć kawalerkę w Gdańsku za kwotę od powiedzmy 18 do 22 tysięcy złotych a za 25-30 tysięcy były już M2 i to w przyzwoitych dzielnicach (np. Przymorze). Zarabiałem wtedy jako kierowca od 800 do 1200zł na rękę, serio. Bardzo często miałem nawet i 1300-1350zł gdy narobiłem nadgodzin, zatem mieszkanie mogłem nabyć po około 15-stu miesiącach bycia na misce u starych a dziś młody w wieku 20-stu lat co może? Typowa kawalercina w 3city kosztuje jakieś 200000zł a zarabia się tam na rączkę przedział 1600-1800zł netto. Łatwo to podzielić i wychodzi 125 miesięcy odkładania całości a 125 miesięcy to grubo ponad 10lat (życia bez pensji). 65>75 tys.zł kosztował max. do 5km od 3city dom z działką min.200m2, dom stawiany w latach 80... a dziś? A dziś ten sam dom kosztuje 1.500.000>2.000.000zł...
Kiedyś, pomimo biedy aż 90% narodu gdyby uparło się - mogłoby w krótkim czasie (5-10lat) mieć willę a dziś 90% narodu nie stać na M4 w miastach, demokracja, hahaha. Demokracja to nic innego jak dupconko w kakao bez mydełka pokolenie za pokoleniem...

29! 29 to liczba parkujących od 3 miesięcy dzień w dzień aut na białoruskich blachach pod moim domem a to tylko 2,3 wieżowce. Około 30 aut ma blachy ukraińskie. Są też autka z blachami SK, SV, LT. Powiedz jedno, gdy Polska nie była w EU, gdy były lata 1980-1995 ... ile samochodów z polskimi blachami można było spotkać w Rzymie, we Wiedniu, Berlinieee?? Nooo??
Dostawałeś MISIA w paszport na lat 5 i odstawiali do granicy a na granicy nasi przejmowali i... było w zawiasach za nielegalne opuszczenie Polski. Tak traktowano nas polaków gdy wialiśmy przez post gomułą i jaruzelem a dziś? Wszyscy mieli nas w d.....
a teraz dobroduszna poleczka zwija pseudowojennych z całego wchodu a białoruskie fury najstarsze to 5 latki, zobacz jacy BIEDNI wieją na zachód, hahaha...
Arab z Bangladeszu? Toz to jakis rodzynek musial byc 🤣
Jakas wielka tesknota za przeszloscia u Ciebie przebrzmiewa, az sie cisnie na usta "komuno wroc" za tym tesknisz? Chociaz nie, tutaj chyba "mlody" konfederat sie kryje, poczekaj jakie te hasla maja? "Nie chcemy Zydow, gejow podatkow i aborcji" tak jakos to szlo. Aaa i monarchie przywrocic, krolowi poklony bic. Przeciez jeden "krol jaroslaw" jest. Ale chcesz go zmienic? Jak Ty chcesz to wszystko zmienic na lepsze? Tylko jakie lepsze? Po Twojemu, nikt nie ma nic do powiedzenia bo demokracje zastapisz katolickim autoratyzmem? A moze niedlugo bedziesz chcial sprawdzac DNA polaka? Czy aby sie tam jakas kropla nieczysta nie kryje, tylko ze z tym bedziesz mial klopot, sam pewnie masz w sobie troche Zyda, Ukrainca, Szweda, Mongola...
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@alfonzzo
Arabom praca za 18 zł/h się zwyczajnie nie opłaca, skoro mutter Merkel oferuje znacznie więcej, a pracować i niej nie trzeba.
A co do Ukraińców, to nie wszyscy żyją tu na wysokim poziomie, ale i tak o wiele wyższym niż w ich "kraju".
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tylko latales nad Syria czy moze wyladawales i zatrzymales sie na chwile?
Az tak droga ta czapka?
...
Gdybyś miał jako takie pojecie o BW, widziałbyś o czym mówiłem.
Lub chociaż zadał kilka dodatkowych pytań o rejon.
Twoja wiedze plasuje na tym samym poziomie co wiedze naszych pożal się boże rodzimych utytułowanych "fachowców" islamistów.
 

Bjslover

Erotoman
Gdybyś miał jako takie pojecie o BW, widziałbyś o czym mówiłem.
Lub chociaż zadał kilka dodatkowych pytań o rejon.
Twoja wiedze plasuje na tym samym poziomie co wiedze naszych pożal się boże rodzimych utytułowanych "fachowców" islamistów.
To prosze rozwinac swoja wiedze o bw. Z checia poczytam. Moze cos sie dowiem nowego. Z innej perspektywy.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Swego czasu miałem wątpliwą przyjemność przeczytania kilku wypowiedzi naszych uczonych islamistów, ba, wielce utytułowanych islamistów z wiodących uniwersytetów. Nie zapłakałem i nie załamałem rąk nad prezentowana wiedza, bo w sumie jaki kraj, tacy i "naukowcy" piszący na pogardzana wierszówkę. Brawo Polska! Brawo nasi prof.do.do.dok . ...
Absolutnie wszystkie wypowiedzi bazowały na - tylko - analizie Koranu, i kiedy dwoch z nich zapytałem w arabskim i w farsi (łamanym) o szczegóły zamiast idiotycznych ogólników, spotkałem się z totalnym milczeniem.
Turysta z BW załamał umysłowe możliwości uznanych znawców!
A oni nadal są wśród nas.
Tja...
Aby w pelni zrozumieć moja czapkę i jej cenę z Syrii należy choć w minimalnym stopu znać tamtejsze zwyczaje. Zwyczaje bazujące na prawach Koranu. I przy tym choc zarys historii powstania aktualnych granic i w tym role Anglików i Francuzów, bo to oni walnie przyczynili sie do powstania dzisiejszych problemów. A dosadniej: my chrześcijanie!
Wracając do czapki 🙂
Cena przelotu po tureckiej stronie była zawrotna i nie podlegała dyskusji, bo była narzucona przez miejscowego duchownego, a płatność miala nastąpić w Syrii, przy straganie. W cenie było wliczone bezpieczeństwo przelotu, bo jednak na BW każde dziecko powyżej 10 lat sprawnie posługuje się AK 47 - brawo tamtejsi ojcowie!
Polatałem, wylądowałem, i kupiłem czapkę. I bez przestrzelin bezpiecznie wróciłem do Turcji, aby chwile później w lotniskowej świątyni z całego serca podziękować za szczęśliwy lot.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry