• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kto ma ochote pofantazjować o żonie

Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Co sądzisz o tej dziwce
Powiem ci szczerze jak na te lata co mają te nasze kurwy to się nawet ładnie trzymają ta twoja Izabela ma takie cyce większe od mojej Kaśki tylko że Kaśka jest szczuplejsza ale to nie przeszkadza już jak ją ruchałeś to myślałem którą pierwszą wyruchałem w dwójkę widzę że twoja chętnie pozuje a u mnie zależy jakie kurwisko ma humor później opowiem ci co wyprawia ta moja a ty ta twoja
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Moja że komu nie jest bi ale dwa razy widziałem jak się całowała z kobietą dość namiętnie i młodszy koleżanki ją obmacywały to znaczy jakby była dobra atmosfera to raczej by poszła chociaż w trójkącie byliśmy tylko dwóch facetów i były kochanek i ja i było przepięknie jeszcze ci powiem że ma córkę 30-latkę z którą też cię kocham w trójkącie z tamtym kiedyś w procentach kurwy się wygadały obydwie ta córeczka to jest bezwstydna chodzi prowokuje jebana ale bez procentów dupy nie chce dać
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Ale wiesz o tym czy i dojrzałeś gdzieś bo ja jak widziałem jak moja się rucha beze mnie chociaż trochę w tym pomogłem bo mnie to rajcuje to mi nie chciała kurwa powiedzieć to Idzi co udowodniłem to chciała mi wmówić że to moja moja wina bo ja zawsze chciałem żeby tak było
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Dołączyłeś koleżankę wyruchałeś czy tylko konia waliłeś a skąd wy jesteście bo bo my z mazowieckiego
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
To twoja izabelka szła kurwisko na dwa baty można powiedzieć trzeba było trzeciego dać jej do pyska a co ci później powiedziała potem
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry