• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Koszule :)

Kobieta

Pani855

Nowicjusz
To nie jest jakoś nadzwyczajny fetysz czy perwersja, ale do zwykłych zajawek jakoś też mi nie pasuje jakoś :)

Kręcą mnie:
- faceci w koszulach,
- kobiety w koszulach,
- faceci z wydzieranymi rękami w koszulach,
- zabawy z kimś w eleganckim outficie 😍

Chodzi tu o elegancki-sexy look. Nie strój wujaszka z niedzielnej mszy 😉
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
To nie jest jakoś nadzwyczajny fetysz czy perwersja, ale do zwykłych zajawek jakoś też mi nie pasuje jakoś :)

Kręcą mnie:
- faceci w koszulach,
- kobiety w koszulach,
- faceci z wydzieranymi rękami w koszulach,
- zabawy z kimś w eleganckim outficie 😍

Chodzi tu o elegancki-sexy look. Nie strój wujaszka z niedzielnej mszy 😉
Ja lubie kobiety w koszulach, w takim stylu biurowym. Sam tez sie w tym dobrze czuje (mam tu na mysli meski outfit 😅).
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
To nie jest jakoś nadzwyczajny fetysz czy perwersja, ale do zwykłych zajawek jakoś też mi nie pasuje jakoś :)

Kręcą mnie:
- faceci w koszulach,
- kobiety w koszulach,
- faceci z wydzieranymi rękami w koszulach,
- zabawy z kimś w eleganckim outficie 😍

Chodzi tu o elegancki-sexy look. Nie strój wujaszka z niedzielnej mszy 😉
Oczywiście że trzeba mieć klasę i jak się elegancko Typ ubierze to i klimacik od razu inny
A fetysz przepiękny ile w nim subtelności jest
 
Mężczyzna

MattCiekawy

Cichy Podglądacz
To nie jest jakoś nadzwyczajny fetysz czy perwersja, ale do zwykłych zajawek jakoś też mi nie pasuje jakoś :)

Kręcą mnie:
- faceci w koszulach,
- kobiety w koszulach,
- faceci z wydzieranymi rękami w koszulach,
- zabawy z kimś w eleganckim outficie 😍

Chodzi tu o elegancki-sexy look. Nie strój wujaszka z niedzielnej mszy 😉
Uważam to za bardzo gustowny fetysz.
Sam lubię koszulę ale takie bardziej na luzie (podwinięte rękawy itp).
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
To nie jest jakoś nadzwyczajny fetysz czy perwersja, ale do zwykłych zajawek jakoś też mi nie pasuje jakoś :)

Kręcą mnie:
- faceci w koszulach,
- kobiety w koszulach,
- faceci z wydzieranymi rękami w koszulach,
- zabawy z kimś w eleganckim outficie 😍

Chodzi tu o elegancki-sexy look. Nie strój wujaszka z niedzielnej mszy 😉
To skoro lubisz koszulę sama rozumiem że gustujesz w sukienkach i szpilkach??
 
Mężczyzna

Agar

Cichy Podglądacz
To nie jest jakoś nadzwyczajny fetysz czy perwersja, ale do zwykłych zajawek jakoś też mi nie pasuje jakoś :)

Kręcą mnie:
- faceci w koszulach,
- kobiety w koszulach,
- faceci z wydzieranymi rękami w koszulach,
- zabawy z kimś w eleganckim outficie 😍

Chodzi tu o elegancki-sexy look. Nie strój wujaszka z niedzielnej mszy 😉
Spotkałem się z opiniami wielu kobiet, że uwielbiają kiedy faceci mają podwinięte rękawy koszul. Dostają wtedy śmergla!

Panowie, tak przy okazji - nie dokonujcie herezji nosząc koszule z krótkim rękawem. Po prostu nie i bez dyskusji.
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Spotkałem się z opiniami wielu kobiet, że uwielbiają kiedy faceci mają podwinięte rękawy koszul. Dostają wtedy śmergla!

Panowie, tak przy okazji - nie dokonujcie herezji nosząc koszule z krótkim rękawem. Po prostu nie i bez dyskusji.
Koszule z krótkim rękawem wyglądają fatalnie. Przy odpowiednich spodniach , czy to w lecie czy zimą, będzie wyglądać elegancko.
 
Kobieta

Guilty Pleasure

Nowicjusz
Koszula z długim rękawem, który jest podwinięty…Mmmm…😍
Też pomruczę 🤣
Uwielbiam patrzeć, jak mężczyzna podwija rękawy koszuli. Gdy robi to pewnie, ale powoli, wręcz nonszalancko. Najpierw silną, piękną dłonią odpina guziczek przy mankiecie, potem wywija rękaw na lewą stronę, wysoko go podciągając, następnie umiejętnie zasłania mankiet odpowiednio go zwijając i na koniec leniwie całość wygładza, by nie było brzydkich fałdek i zagnieceń .....mraaau 🤩
 
Kobieta

Pani855

Nowicjusz
Też pomruczę 🤣
Uwielbiam patrzeć, jak mężczyzna podwija rękawy koszuli. Gdy robi to pewnie, ale powoli, wręcz nonszalancko. Najpierw silną, piękną dłonią odpina guziczek przy mankiecie, potem wywija rękaw na lewą stronę, wysoko go podciągając, następnie umiejętnie zasłania mankiet odpowiednio go zwijając i na koniec leniwie całość wygładza, by nie było brzydkich fałdek i zagnieceń .....mraaau 🤩
O jeżu kolczasty, zwizualizowałam to 😍😍
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Chyba mam podobne zdanie, w największy upał nie założyłbym koszuli z krótkim rękawem, jak już to wyłącznie długie rękawy podwinięte na raz lub na dwie zakładki, najlepiej białe, niezacienkie i max dwa rozpięte guziki od gory, o ile nie wystają tam kędziory czarnych włosów na klatce.
 
Kobieta

Marysia1998

Nowicjusz
To nie jest jakoś nadzwyczajny fetysz czy perwersja, ale do zwykłych zajawek jakoś też mi nie pasuje jakoś :)

Kręcą mnie:
- faceci w koszulach,
- kobiety w koszulach,
- faceci z wydzieranymi rękami w koszulach,
- zabawy z kimś w eleganckim outficie 😍

Chodzi tu o elegancki-sexy look. Nie strój wujaszka z niedzielnej mszy 😉
Podpinam się, zgadzam się również, że koniecznie koszula na długi rękaw.
Ale zwracam również uwagę na schludność koszuli, koniecznie wyprasowana.
 
Mężczyzna

energetyczny

Nowicjusz
Też pomruczę 🤣
Uwielbiam patrzeć, jak mężczyzna podwija rękawy koszuli. Gdy robi to pewnie, ale powoli, wręcz nonszalancko. Najpierw silną, piękną dłonią odpina guziczek przy mankiecie, potem wywija rękaw na lewą stronę, wysoko go podciągając, następnie umiejętnie zasłania mankiet odpowiednio go zwijając i na koniec leniwie całość wygładza, by nie było brzydkich fałdek i zagnieceń .....mraaau 🤩
Ja ćwiczę na siłowni przedramię aby mieć silną rękę i aby fajnie wyglądała w koszuli podwiniętej
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
A ja mam w dupie koszule. Od dziecka byłem katowany koszulami, krawatami, garniturami. Żygam tym! Wolę dżinsy i t-shirt. Lub w ogóle luźno być ubrany. Nie lubię jak coś mnie obciska, krępuje mi ruchy. Nawet najlepiej marki i dopasowany garnitur czy koszula sprawia że czuje się jak w klatce. Nieliczne są dni w których zakładam na siebie koszule czy garnitur.
Kurwa, nawet jak mnie ktoś ubierze do trumny w takie rzeczy to będę później straszyć go nocami i dniami!!
A na grobie ma stać piwo zamiast zniczy!
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
A ja lubie chodzic w koszulach, chociaz teraz mam malo okazji do ich ubierania. Na co dzien, do sklepu po ziemniory nie ubieram... 😅
 

Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry