• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Korzystacie z "Glory Hole" w waszych miastach?

ameba123

Nowicjusz
Hej :)

Zastanawia mnie czy zauważyliście lub korzystaliście z takich majstersztyków jak glory hole w waszych miastach? Ja nigdy na to nie zwróciłem uwagi i zastawiam się czy to w ogóle popularne w polsce
 
B

Basia

Guest
w Krakowie chyba nie ma albo ja nic na ten temat nie wiem ale pewnie dlatego że jakoś nie wyobrażam sobie korzystanie z tego czegoś
 

ameba123

Nowicjusz
Pomijając fakt higieny i zdrowotności osoby po drugiej stronie, ciekawe dlaczego chyba najłatwiejsza anonimowa droga do uciech fizycznych stała się mało popularna :D pewnie to wina internetu :)
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Nie szukam i nie wyobrażam sobie skorzystania, ale fantazjowanie na ten temat i oglądanie takich filmików bardzo mnie kręci.
 

ameba123

Nowicjusz
Mnie też kręcą takie filmy dlatego idąc dalej byłem ciekawy czy coś takiego w ogóle istnieje w polsce. Chociaż skorzystać bym nie skorzystał :) pewnie sa w klubach dla swingersów, tam jest podobno wszystko
 
B

Basia

Guest
ameba bez przesadyzmu to już nie anonimowość to jak dla mnie odczłowieczenie

Kubiq22 widzę większą pewność w Twoim potwierdzeniu że nie ma :)
 
B

Basia

Guest
hahahahahahah
Skorpion już wiem czemu jednak wg mnie nie ma. Nie chodzę do kościoła :p
 

Llama

Cichy Podglądacz
My z mężem sie tak bawimy we...dwojke. wystarczy wielkie pudlo i wyciecie dziur. Fajne w ramach lekkiego bdsm. On decyduje i dominuje, ja mam niewiele do gadania.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry