• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Korek analny u kobiet po 40?

L

lingster

Guest
Ale tylko u kobiet, według mnie facet który chodzi z takim korkiem jest dla mnie ge...
Dokończ słowo. Gejem. To nie inwektywa, tylko określenie mężczyzny nieheteronormatywnego. I jak ludzie przestaną się nawzajem od gejów i pedałów wyzywać, bo ktoś nie trzyma się sztywno ram heteryckich normików, to świat będzie lepszym miejscem. ;)
 
Mężczyzna

Wojtek40

Cichy Podglądacz
Jola duzo facetow chodzi na masaz prostaty albo prosi swoje kobiety o to by wlozyly im palec do tylka i masowaly od srodka. Osobiscie nie mialem takiego masazu ani w zaciszu domowym ani u masazystki. Wiem od kolezanki ktorej facet uwielbia jak masuje mu palcem prostate i robi mu loda. Orgazm nie ziemski i jak robila mu to pierwszy raz nigdy jeszcze nie widziala zeby tak duzo sie sposcil a sa juz ze soba 2lata.
 
Kobieta

Jolka42

Nowicjusz
Nadal czujesz ten dreszczyk emocji jak tylko Ty wiesz że masz to w sobie i przeglądasz się, czy może ktoś coś widzi lub się może domyślać ...?!
Spokojnie wszystko mam pod kontrolą no przecież np jak bym stałą w kolejce w sklepie i on naglę wysunął by mi sie z dupska to bym sie pod ziemie zakopała!!!
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Mam podobnie też jak wyjdę z koreczkiem na zakupy lub spacer a pod sukienką nie mam majtek to odruchowo spinam tyłeczek by nie wypadł
To już jest odruch bezwarunkowy. Ostatnio wyszedłem z psem na spacer i do sklepu i oczywiście z koreczkuem pompowanym i wibrachami , to na samej drodze miałem problem się skupić, A tuż przed sklepem musiałem spuścić powietrze i wyłączyć wibracje bo bym chyba nic nie kupił ....taki odlot. A korek...cały czas pośladki napięte by nic mi nie wypadło...
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ja jestem po 40, seks analny uwielbiam, ale korek w tyłku mnie nie kręci. Moj facet też lubi zabawy ze swoim tyłkiem, ale nie rozumiem dlaczego bierzesz takiego faceta za geja, skoro jest w związku ze mną, już dobrych kilka lat, 99,9 % jego stosunków seksualnych jest ze mną, a przede mną również jak się bzykał. to z kobietami... Gdzie tu homoseksualizm?
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Tyłek kobiety i tyłek faceta to ta sama tkanka, takie same zakończenia nerwowe odpowiedzialne za odczuwanie przyjemności. Skoro ja mam mega odczucia to zapewne facet też będzie miał podobne. Ja mam orgazm to nie odmawiam go facetowi. Jeśli jest mi bliski i daje mi to co chcę, to ja też chcę mu dać to o czym on marzy, co mu sprawia przyjemność

Nie należy tylko brać tą przyjemność od faceta, bo tak się należy... ale kuźwa, dajcie też coś od siebie... Minetę wiele kobiet chce, ale jemu wziąć w usta, to już fuj. obleśne
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry