• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Korek analny - jaki polecacie?

SexShop112

Cichy Podglądacz
Jeżeli mam coś polecić to zdecydowanie warto pokusić się o bezprzewodowy korek analny z kilkoma programami i intensywnością wibracji, przez co doznania są jeszcze większe, oczywiście musi być on również bardzo dobrej jakości wykonani abyśmy czuli się komfortowo podczas zabaw.
 

Eroticking

Nowicjusz
Nie chodzi o to aby oszczędzać, tylko raczej aby kupić to co faktycznie będzie dobre jakości z pewnego źródła, ponieważ jest to szczególnie ważne w przypadku akcesoriów, zabawek erotycznych. Akurat korek analny jak i inne gadżety przy zachowaniu pełnej dyskrecji znajdziecie także na Eroticking.pl chętnie pomożemy :)
 

Eroticking

Nowicjusz
I jak kwestia wyboru korka analnego, czy zdecydowaliście się na coś czy też w dalszym ciągu poszukujecie? Bo akurat teraz na Eroticking można znaleźć kilka ciekawych promocji i rabatów, oczywiście możecie liczyć na naszą pomoc podczas wyboru.
 

Kuba sm

Cichy Podglądacz
Korek analny dla każdego!

Dla mnie liczą się tylko dwa materiały dla korka analnego - stal szlachetna i szkło.
Oczywiście mam na myśli prawdziwą stal szlachetną, a nie tylko hasło, ponieważ 90% korków analnych z rzekomej stali szlachetnej wcale nie jest z niej wykonanych.
Stal szlachetna stosowana przy produkcji korków analnych musi być antyalergiczna i antybakteryjna. Stal z natury jest antybakteryjna, natomiast antyalergiczność dają stali szlachetnej odpowiednie pierwiastki. Dlatego tego typu zabawki produkuje się ze specyficznej, tzw. medycznej stali szlachetnej np. 303, 305L.
Dla początkującego użytkownika wskazany jest przede wszystkim - lubrykant, masaż zewnętrzny paluszkiem, wewnętrzny paluszkiem, a dopiero potem korek analny.
Może to być 30mm średnicy, bo po odpowiednim przygotowaniu pupy wcześniejszym masażem paluszkiem nie powinno to stanowić żadnego problemu.
Często wybierane są korki ze szkła pyrex lub borosilikatowego - też antybakteryjne i antyalergiczne. Mają trochę inny kształt główki - są bardziej kuliste i lżejsze od stali szlachetnej i taki korek polecałbym dla bardzo wrażliwych użytkowników na początek. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie itp. to śmiało.
 

makajka89

Cichy Podglądacz
Ja z czystym sumieniem polecam korki analne, sama miałam duże obawy przed pierwszym zbliżeniem analnym a korzystanie z korka ułatwiło sprawę. Na początek najlepszy będzie wąski aby stopniowo przyzwyczajać ciało i rozluźnić mięśnie. Korzystałam z korków silikonowych ale słyszałam, że z metalowymi też są super doświadczenia :) no i oczywiście tak jak wspomniano wyżej - odpowiednie nawilżenie. Ja stosowałam zwykły lubrykant ale wiem, że są takie co rozluźniają mięśnie odbytu. Warto przeczytać ten artykuł, może ułatwi pierwszą decyzję: https://etriskelion.pl/Gadzety-analne-Poradnik-dla-poczatkujacych-blog-pol-1572809965.html
 

kociaki

Cichy Podglądacz
Bardzo lubię korzystać z korka analne mega uczucie podwójnej penetracji, a na seks w dwoma facetami bym się nie odważyła.
 

kociaki

Cichy Podglądacz
Pewnie można nosić, choć ja osobiście tego nie próbowałam. Ja mam taki jak to mówię na początek sylikonowy, najbardziej mi odpowiada, bo jest taki miękki i dobrze się dopasowuje.
 

Majk007

Cichy Podglądacz
No ja też chętnie podepnę się pod temat noszenia korka. Czy można i jak długo nosić w sobie korek analny średniej wielkości? Kręci mnie aby nosić go codziennie od rana do nocy, ale czy to bezpieczne? Ktoś korzysta z korka tak długo ?
 
Może to co niektóre osoby zdziwić, jak jako mężczyzna, od razu zaznaczam nie jestem gejem bardzo lubię się bawić korkami analnymi, moja Kobieta uwielbia patrzeć jak bawie się pupcią, Polecam korek analny z pompką, wkłada się i pompuje doznania jak dla mnie są nie samowite, w dużej mierze bardzo ważna jest psychika ludzka, ja wkładam sobie naprawdę spore rzeczy ale tyłkiem bawie się już kilkanascie lat i sprawia mi to dużo przyjemności.
 

tom40

Nowicjusz
nie jestem gejem ale nieraz podczas masturbacji wsuwam sobie palce w dupke czy korek analny rozwiaze moje fantazje i odczuje jakies inne doznania?ps.lubie sie masturbowac i lubie widok swojej spermy jak wytryskuje z ptaszka.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja kilka razy po 2-3 godziny już chodziłem z korkiem. Jak miałem na to ochotę to uczucie fajne, a choć nieraz po tych 2-3h już bardziej czułem ochotę na jak na wypróżnienie.

Nosiłem silikonowy, z wąskim pałąkiem uniemożliwiającym wyciągnięcie całego.

Myślę, że każdy jak ma ochotę musi sam spróbować.

Wczoraj wieczorem na przykład miałem wielką ochotę na masturbacje z czymś w analu, i wkładałem sobie spore, jak na mnie, dildo. Orgazm był super, a i potem też było bez problemów (bólu).
 

tom40

Nowicjusz
dzis mialem ochote i dogodzilem sobie podczas masturbacji trzema jednoczesnie paluszkami w dupce doznalem odlotu bo jak dla mnie to pierwszy raz bylo tak szczytowac wiadomo nie od razu trzy weszly stopniowo, teraz nasuwa mi sie mysl na zakup korka analnego,choc sie wstydze bo nie gej ale lubie nieraz takie se rozkosze,sory jesli kogos urazilem
 

tom40

Nowicjusz
kupilem wysylkowo masazer prostaty niedrogi ok47 zl ma jakies tam 7 puktow masowania,sprawuje sie i mi ulatwil to jakie mam ostatnio fantazje
 

Majk007

Cichy Podglądacz
Chciałem
Nie chodzi o to aby oszczędzać, tylko raczej aby kupić to co faktycznie będzie dobre jakości z pewnego źródła, ponieważ jest to szczególnie ważne w przypadku akcesoriów, zabawek erotycznych. Akurat korek analny jak i inne gadżety przy zachowaniu pełnej dyskrecji znajdziecie także na Eroticking.pl chętnie pomożemy :)
chciałem coś wybrać na waszej stronie i uzyskać ewentualnie jakiejś porady, ale strona nie działa ...
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Bo strone i sklep załozyc łatwo, gorzej z utrzymaniem sie na rynku, kiedy wszedzie w sieci towaru pod dostatkiem. Eroticking pisał w 2017, wiec moze ponad dwa lata pociagnał biznes, wiec i tak niezle.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry