• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kocham ją, lecz nie pociaga mnie fizycznie

lubiesex

Cichy Podglądacz
Witajcie, jestem z swoją dziewczyna juz 5 lat, kocham ją i to bardzoza to jaka jest, i to jak mnie traktuje no przekochana jest, Lecz problemem dla mnie jest to ze fizycznie sexualnie mnie nie pociąga jesli miał bym ten pociąg okreslic w skali od 0-10 była by to 3. Bylem wczesniej w długim związku znacznie dłuższym no od nastolatka gdzie znów miłość wobec niej bardziej z mojej strony opierała się na fizycznym pociągu -był to 10/10 lub i 11/10 bo wystarczyło ze dziko na mnie spojrzała a ja bez niczego stawałem na baczność. Gdzie obecna partnerka musi sie napracować a sam mało kiedy inicjuje zbliżenie.

Rozmyślam o jakimś urozmaiceniu lecz z jej strony raczej lecz (stanowczej rozmowy na ten temat nie było)- 3some odpada znów dla mnie przebieranki lub zmiana miejsca jakoś mnie nie jara.
Obawiam sie że mogłbym ją zranić tym jak bym jej to wprost powiedział o tym

Co mogę jeszcze zrobic? Jakieś rady ?
 
Mężczyzna

kolarz123

Nowicjusz
Być może część dziewczyn się obrazi za to co powiem, ale według mnie z tego powodu nie ma sensu wchodzić w związek nawet z najfajniejszą dziewczyną na świecie, jeżeli nie czujesz to niej pociągu fizycznego. Dla dobra obydwu. Niestety wiem z autopsji, chociaż była super, to nie potrafiłem jej sobie wyobrazić jako matki moich dzieci :(
 

taki_on

Nowicjusz
Najlepiej dla obu stron jest gdy chemia występuje wzajemna. Gdy byłem młody zerwałem z dziewczyną bo nie pociągała mnie fizycznie. Dziś priorytety nieco inne, ale pociąg fizyczny pozostaje jako istotny składnik relacji.
 

Halred

Erotoman
Masz problem jak przeciętna kobieta to może spróbujesz kobiecych rozwiązań? Jak nie możesz mieć wszystkiego w jednej to weź jedną do życia i jedną do seksu.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Byłem kiedyś w podobnym związku i uparcie brnąłem coraz dalej. Doradzał nie będę ale proponuje zadać sobie pytanie "czy chce tak żyć do końca swych dni".
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Nawesoło ma rację. Kobiety na babskich forach też piszą, że bez atrakcyjności fizycznej u partnera nie ma szans na uczucie. Nie bądźmy gorsi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry