• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobietki, czy masturbacja przed randką wpływa na doznania z partnerem?

Kobieta

PolaAr

Cichy Podglądacz
Hej dziewczyny, nie znalazłam takiego tematu na forum a jestem bardzo ciekawa jak jest u Was. Jestem dziś umówiona na spotkanie z moim fwb, od rana nakręcamy się wzajemnie i jestem, właściwie to byłam na granicy wytrzymałości bo została mi zapowiedziana długa minetka. Stąd też pomysł na ten temat. Czy masturbacja przed takim spotkaniem możeh zmniejszyć doznania na samym spotkaniu? A może wręcz przeciwnie? Ja właśnie uległam sobie i to dwa razy🙈. Nadal mam ochotę na spotkanie ale na dole jestem już nieco przeboźcowana :p mam jeszcze kilka godzin do spotkania…
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Hej dziewczyny, nie znalazłam takiego tematu na forum a jestem bardzo ciekawa jak jest u Was. Jestem dziś umówiona na spotkanie z moim fwb, od rana nakręcamy się wzajemnie i jestem, właściwie to byłam na granicy wytrzymałości bo została mi zapowiedziana długa minetka. Stąd też pomysł na ten temat. Czy masturbacja przed takim spotkaniem możeh zmniejszyć doznania na samym spotkaniu? A może wręcz przeciwnie? Ja właśnie uległam sobie i to dwa razy🙈. Nadal mam ochotę na spotkanie ale na dole jestem już nieco przeboźcowana :p mam jeszcze kilka godzin do spotkania…
no to chyba sobie sama odpowiedziałaś, skoro czujesz się przebodźcowana to raczej mogłaś przystopować :) Nie żebym potępiał, wiadomo jak jest, jak mus to mus. Kończąc wspaniałą metaforą jak kolega wyżej, zachowałaś się tak jakbyś o 6 rano miała ważne życiowe wydarzenie i postanowiłaś nie pójść spać całą noc aby nie zaspać, po czym o 5 rano padłaś ze zmęczenia i obudziłaś się o 10 rano :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry