• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Kobieta i mężczyna… inaczej

Czy mężczyzna może zostać zgwałcony przez kobietę?

  • Tak, zdecydowanie

  • Tak, ale nie powinno to być karane przez prawo

  • Nie

  • Inna opinia (komentarz)


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
To działa w dwie strony. Oglądałeś „Spy” z Melissą McCarthy?
Nie miałem przyjemności. Hmm, kobieta może zgwałcić faceta, a to, że facetowi stoi penis to nie nasza wina. Lekko zatrzemy o bieliznę i nam potrafi dygnąć.
Poza tym można go zawiązać tak, żrby krew nie odpływała.
Słyszałem o brutalym gwałcie na jednym facecie u mnie w okolicy. Martwy facet został znaleziony z masakrycznie uwiązanym penisem plus miał włożonego w cewkę moczową rurkę od długopisa(tam co atrament się trzyma).
Numer dwa gwałt dorosłej kobiety ma chłopcu 12letnim nigdy nie będzie tak surowo oceniany jak gwałt mężczyzny na 12letniej dziewczynce.
Czy kobiecy gwałt istnieje- tak. Czy jest to pobłażliwie traktowane- tak.
Szczerze mówiąc ciężko mi ocenić, ale może nie siłą kobieta zgwałci.
Ale np. sytuacja kolegi- jest barmanem ma przyjęciu panieńskim. I pijane dziewczyny zaczęły go mocmo szarpać i rozpinać koszulę i nikt nie reaguje niby zabawa. Sytuacja na odwrót byłaby już karalna.
I takich przypadków są tysiące. I ja już się nie wypowiadam bo i tak zaraz zostanę zjechany.
Tak urodzenie się kobietą= możesz więcej. :) A jedyny problem to okres co miesiąc, a jak są inne to jesteś słaba w byciu kobietą. ^^
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nie miałem przyjemności. Hmm, kobieta może zgwałcić faceta, a to, że facetowi stoi penis to nie nasza wina. Lekko zatrzemy o bieliznę i nam potrafi dygnąć.
Poza tym można go zawiązać tak, żrby krew nie odpływała.
Słyszałem o brutalym gwałcie na jednym facecie u mnie w okolicy. Martwy facet został znaleziony z masakrycznie uwiązanym penisem plus miał włożonego w cewkę moczową rurkę od długopisa(tam co atrament się trzyma).
Numer dwa gwałt dorosłej kobiety ma chłopcu 12letnim nigdy nie będzie tak surowo oceniany jak gwałt mężczyzny na 12letniej dziewczynce.
Czy kobiecy gwałt istnieje- tak. Czy jest to pobłażliwie traktowane- tak.
Szczerze mówiąc ciężko mi ocenić, ale może nie siłą kobieta zgwałci.
Ale np. sytuacja kolegi- jest barmanem ma przyjęciu panieńskim. I pijane dziewczyny zaczęły go mocmo szarpać i rozpinać koszulę i nikt nie reaguje niby zabawa. Sytuacja na odwrót byłaby już karalna.
I takich przypadków są tysiące. I ja już się nie wypowiadam bo i tak zaraz zostanę zjechany.
Tak urodzenie się kobietą= możesz więcej. :) A jedyny problem to okres co miesiąc, a jak są inne to jesteś słaba w byciu kobietą. ^^
Już kiedyś pisałem, ze paliwem kobiet jest żądza mężczyzn. A żę paliwo to jest tanie, wiec jada na tym daleeeeeko....;)i lecą wysokoooooo....:LOL:
 
Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Z pewnością kobieta może zgwałcić mężczyznę.
Myślę jednak, że seks nie ma z tym nic wspólnego.Zapewne jakiś odsetek kobiet "rzuca" się na facetów w akcie seksualnej desperacji,ale zazwyczaj chodzi tu o przemoc,o pokazanie swojej siły,władzy.O upokorzenie,danie nauczki.
Nie znam żadnych statystyk na ten temat,ale zakładam że 90% kobiet dopuszczających się takiego czynu to osoby wykorzystywane w dzieciństwie przez "dobrych wujków",skrzywdzone,ze zwichrowaną psychiką, odrzucone,wzgardzone. I w ten symboliczny sposób chcą ukarać wszystkich mężczyzn.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Motywy, które opisałaś w poście nie wyczerpują znamion p-stwaz art. 179 KK. Są podstawa do odpowiedzialnośći za naruszenie nietykalmośći lub spowodowanie lekkich albo ciężkich uszkodzeń ciała.(art.156 KK)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ciekawy przypadek to żądanie męża aby żona wypijała jego spermę ze szklanki. Zgłosiła ona. Nie przeszła forma zgwałcenia ani znęcanie. Prokurator wniósł akt oskarżenia z art. 191 KK (tzw. zmuszanie do znoszenia). Jedna z ciekawszych spraw. "Spiritus movens" to jej kochanek:sneaky:
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Ja miałem kiedyś fajna sytuacje, Moja pierwsza panna nie lubiła smaku spermy, nigdy nie pozwalała na wytrysk w ustach, no i przez parę lat związku tak mi się zryło ,że faktycznie sperma jest ble... Z panną się rozstałem po paru latach, i po jakimś czasie poznałem Nowa, i jak już doszło do zabaw oralnych to jej mówię ,że nie kończę w jej ustach bo sperma jest nie jest smaczna.. . Okej nie nalegała nie protestowała.... Ale pewnego razu poszliśmy na domówkę, popiliśmy .... I tu nastał następny dzień, wieczorem postanowiliśmy się zabawić i jej mówię przy lodziku jak będę dochodził to dam znać żeby wyciągnęła z ust bo sperma jest ble... A o a do mnie co ty pierdolisz wczoraj u Tomka spusciles mi się do buzi i sperma jest mega zajebista . Ja taki lol i do niej mówię co ? Ty mnie zgwalcilas... Bo ja nic nie pamiętam... I od tego czasu finału tylko w ustach praktycznie :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ja miałem kiedyś fajna sytuacje, Moja pierwsza panna nie lubiła smaku spermy, nigdy nie pozwalała na wytrysk w ustach, no i przez parę lat związku tak mi się zryło ,że faktycznie sperma jest ble... Z panną się rozstałem po paru latach, i po jakimś czasie poznałem Nowa, i jak już doszło do zabaw oralnych to jej mówię ,że nie kończę w jej ustach bo sperma jest nie jest smaczna.. . Okej nie nalegała nie protestowała.... Ale pewnego razu poszliśmy na domówkę, popiliśmy .... I tu nastał następny dzień, wieczorem postanowiliśmy się zabawić i jej mówię przy lodziku jak będę dochodził to dam znać żeby wyciągnęła z ust bo sperma jest ble... A o a do mnie co ty pierdolisz wczoraj u Tomka spusciles mi się do buzi i sperma jest mega zajebista . Ja taki lol i do niej mówię co ? Ty mnie zgwalcilas... Bo ja nic nie pamiętam... I od tego czasu finału tylko w ustach praktycznie :)
Ja bym w tę sprawę głębiej nie wchodził;)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Motywy, które opisałaś w poście nie wyczerpują znamion p-stwaz art. 179 KK. Są podstawa do odpowiedzialnośći za naruszenie nietykalmośći lub spowodowanie lekkich albo ciężkich uszkodzeń ciała.(art.156 KK)
To nie zmienia faktu, że to co @Fragolina di Bosco napisała jest prawdą. Kobiety z „nienaruszoną” psychiką” nie zrobiłyby czegoś takiego
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ale jak można zauważyć, rzadko takie sprawy trafiają „przed biegłych”😬
Z resztą kto wymyślił tę nazwę😂 zawsze mam odrazu żarty na języku..🤭
Brzmi to śmiesznie, ale są kobietom na. reke. W ustawodawstwie niektórych krajów zespół ZSP stanowi okoliczność łagodząca. W wielu przypadkach sprawczynie uniewinniono. Tak więc opinia biegłego decyduje. Trudno tu mówić o równości wg prawa.:LOL:
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Brzmi to śmiesznie, ale są kobietom na. reke. W ustawodawstwie niektórych krajów zespół ZSP stanowi okoliczność łagodząca. W wielu przypadkach sprawczynie uniewinniono. Tak więc opinia biegłego decyduje. Trudno tu mówić o równości wg prawa.:LOL:
To jest akurat chore. Hormony hormonami, ale nie wyjdę na ulicę gwałcić i zabijać, bo akurat mam zły dzień. Ziemia byłaby okropnym miejscem do mieszkania, gdyby tylko to miało wpływ na wyrok. Napewno inne rzeczy są brane wtedy pod uwagę, bo inaczej wszystkie kobiety powinno się zamknąć
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Ja miałem kiedyś fajna sytuacje, Moja pierwsza panna nie lubiła smaku spermy, nigdy nie pozwalała na wytrysk w ustach, no i przez parę lat związku tak mi się zryło ,że faktycznie sperma jest ble... Z panną się rozstałem po paru latach, i po jakimś czasie poznałem Nowa, i jak już doszło do zabaw oralnych to jej mówię ,że nie kończę w jej ustach bo sperma jest nie jest smaczna.. . Okej nie nalegała nie protestowała.... Ale pewnego razu poszliśmy na domówkę, popiliśmy .... I tu nastał następny dzień, wieczorem postanowiliśmy się zabawić i jej mówię przy lodziku jak będę dochodził to dam znać żeby wyciągnęła z ust bo sperma jest ble... A o a do mnie co ty pierdolisz wczoraj u Tomka spusciles mi się do buzi i sperma jest mega zajebista . Ja taki lol i do niej mówię co ? Ty mnie zgwalcilas... Bo ja nic nie pamiętam... I od tego czasu finału tylko w ustach praktycznie :)
Spoko historia. Tylko mam pytanie, jak może Was odcinać od alkoholu i innych narkotyków? Nigdy nie straciłem świadomości tego co robię i mogłem opisać wszystkie zdarzenia i każdą rozmowę. Jak to robię- nie wiem. Ale może dlatego nie chce pić bo wiem co się wtedy dzieje. ^^
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Spoko historia. Tylko mam pytanie, jak może Was odcinać od alkoholu i innych narkotyków? Nigdy nie straciłem świadomości tego co robię i mogłem opisać wszystkie zdarzenia i każdą rozmowę. Jak to robię- nie wiem. Ale może dlatego nie chce pić bo wiem co się wtedy dzieje. ^^
Nie wiem, ale zdarzył się taki "out of space" możliwe ,że przyczyną był mix bro z wóda, ale koniec końców się opłacało;)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Nie wiem, ale zdarzył się taki "out of space" możliwe ,że przyczyną był mix bro z wóda, ale koniec końców się opłacało;)
Fakt, fakt. Aczkolwiek ja mieszałem wino, piwo, bimber i wódkę i miałem wciąż świadomość. Więc mix dwóch alkoholi to drobnostka. Pamiętam i czuję się zażenowany brakiem kontroli własnego ciała.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry