• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klub onanistów..;)

Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Drodzy klubowicze onaniści w ramach propagowania zdrowego trybu życia przypominam, że warto raz w roku udać się do urologa tak profilaktycznie. Usg jąder i prostaty warto zrobić. Sam planuję udać się w najbliższym czasie do urolaga ale ty razem do kobiety. Tak dla odmiany. Wcześniej noe mialem wyboru. Ciekawe czy mi stanie podczas badania? ;) raczej napewno..;)
 
Mężczyzna

Sinclair

Cichy Podglądacz
Szczerze mówiąc to nigdy tego nie robiłem, na kamerce ani w ogóle. Nie wiem nawet czy mnie to rajcuje. Zdarzało mi się oglądać jak faceci w grupie się masturbują i niby wszystko jest ok. Dobra męska masturbacja jest ok. odbieram to jakbym widział siebie i swoje zaangażowanie i to mnie podnieca. Jednak w realu w przypadkowej grupie facetów jak pomyślę że mielibyśmy się rozebrać i masturbować sytuacja robi się dla mnie aseksualna. Może nie mam takich doświadczeń z lat "nastoletnich" kiedy takie rzeczy są bardziej naturalne.
Jakie macie doświadczenia, szczególnie z początków ? W kategoriach nowego doświadczenia brzmi nieźle, łamanie tabu i takie tam...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry