• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Klamerki na sutki - Jakie wybrać?

Kobieta

Monikka

Cichy Podglądacz
Hej!
Generalnie jestem tu nowa, ale chciałabym się zorientować w temacie klamerek na sutki.
Rzecz biorąc, jestem zielona w tym temacie i chciałabym się dowiedzieć jakie klamerki możecie polecić dla całkowitego laika oraz gdzie można kupić najlepsze.

Możecie też napisać czy oraz jak bardzo ów klamerki urozmaiciły wasze sypialniane życie.

Pozdrawiam!
 
Mężczyzna

Klaud

Cichy Podglądacz
Myśle ze nikt się nie obrazi gdyby panie zaprezentowały swoje piersi bez klamerek i z nimi ;-) wtedy będą lepsze wizje ale odnosząc do tematu kwestia czego oczekujesz bo tego typu produktów troszkę w ofertach jest
 
Mężczyzna

capri_blue_0401

Cichy Podglądacz
Hej!
Generalnie jestem tu nowa, ale chciałabym się zorientować w temacie klamerek na sutki.
Rzecz biorąc, jestem zielona w tym temacie i chciałabym się dowiedzieć jakie klamerki możecie polecić dla całkowitego laika oraz gdzie można kupić najlepsze.

Możecie też napisać czy oraz jak bardzo ów klamerki urozmaiciły wasze sypialniane życie.

Pozdrawiam!
Ja osobiście wariuję na punkcie pieszczot sutków!
.
Próbowałem klamerek, ale były dość "tanio" wykonane i się zniechęciłem.
.
Natomiast przyssawki do sutków!!! Bomba!!! Najpierw gra wstępna, zabawa sutkami. Twardnieją i są wrażliwe, na to wlatują przyssawki. Po kilku minutach robią się twarde i dwa razy większe! I bardziej wrażliwe.
Dosłownie uwijam się pod najmniejszym muśnięciem. Przy bardziej zdecydowanych pieszczotach wręcz czuję jak impulsy i dreszcze przebiegają mi tors i biegną do łona żeby pulsować na końcu w żołędzi penisa...
.
Ale myślę, że to bardzo indywidualna reakcja i warto spróbować różnych gadżetów ;)
zasada numer 1: nie oszczędzaj to się nie zawiedziesz!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry