• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jego penis był za mało twardy

Status
Zamknięty.

czarna

Cichy Podglądacz
Cześ witam wszystkich :D

Mam takie pytanie do Was. Mianowicie po raz pierwszy przytrafiła mi się taka sytuacja: kochałam sie z facetem (oczywiscie moim :p ) ale podczas stosunku miałam wrażenie że moj facet we mnie nie wchodzi do końca. Niby miał wzwód wszystko cacy ale jak dla mnie jego penis był za mało twardy dlatego tak płytko we mnie wchodził. Czy to możliwe?? Miał ktoś taki przypadek?? Może był za mało podniecony?? A może poprostu u niego tak to wygląda, że jego członek nie jest tak twardy??

Oczywiście rozmawiałm z nim ale on stwierdził że miał długa przerwę jeżeli chodzi o sex i to może dlatego.

Jeśli przytrafiło się wam coś podobnego to prosze o ifno z czego to moze wynikać. Z góry dzięki!!
 

Slay

Cichy Podglądacz
Moja przyjaciółka opowiadała mi kiedyś że kiedy kochała się ze swoim facetem to on mógł to robić przez dwie godziny ale po pewnym czasie brzydko mówiąć spadało mu ciśnienie ;-) w związku z czym ciężko mu było całą sytuację doprowadzić do końca. Według mnie w Twoim przypadku facet albo bardzo zestresowany albo kiepsko podniecony.
 

czarna

Cichy Podglądacz
dzięki za odpowiedz !!

No całkiem możliwe ze mógł byc nieco zestresowany bo kochalismy sie razem poraz pierwszy ... hmmm zobaczymy jak to będzie wyglądało podczas kolejnych zblizeń..
 

mara

Seks Praktykant
Praktyka czyni mistrza, różnych partnerów chyba mieliście, stąd też trzeba się siebie nauczyć, uważam, że nie ma co czym martwić, zmiana pozycji na wygodniejszą dla niego może pomóc.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry