• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie strony z sex ogłoszeniami możecie polecic.

Kobieta

RudaBiedronka

Cichy Podglądacz
A próbowałeś na stronie Bagla.pl? Ogłoszenia podzielone są tematycznie według zainteresowań. Raz dostałam przez tę stronę od jednej pary propozycję trójkąta połączoną z weekendowym wyjazdem, ale to w ogóle mnie nie interesowało, więc odmówiłam. Wstawianie ogłoszeń na pewno było płatne, więc większa szansa na wiarygodność.
 
Mężczyzna

danny2332

Cichy Podglądacz
a która według Was strona jest najlepsza? spotkał się już ktoś z kobietą z takiej strony czy same fejk konta są?
 
Mężczyzna

danny2332

Cichy Podglądacz
Z punktu widzenia kobiety to wszędzie jest łatwo. Na datezone to jest jakieś szaleństwo wręcz.
a na datezone sa fajkowe profile? założyłem profil już a jednym portalu własnie poleconym z tego forum ale 100% fejków tam jest a do tego trzeba płacić za każda wiadomość aby móc wysłać także wiadomo po co ktoś zakładał taki portal, a Ty Saanvi skąd jestes?
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
a na datezone sa fajkowe profile? założyłem profil już a jednym portalu własnie poleconym z tego forum ale 100% fejków tam jest a do tego trzeba płacić za każda wiadomość aby móc wysłać także wiadomo po co ktoś zakładał taki portal, a Ty Saanvi skąd jestes?
Nie wiem, ja tam nie płacę bo w życiu nie dam rady przeczytać nawet wszystkich wiadomości, więc chyba to im się kręci, ludzie płacą.
 
Mężczyzna

danny2332

Cichy Podglądacz
Nie wiem, ja tam nie płacę bo w życiu nie dam rady przeczytać nawet wszystkich wiadomości, więc chyba to im się kręci, ludzie płacą.
włąśnie się zaresjestrowałem i trzeba płacić na datezone, także pewnie i tak pisałbym z fejk kontami bo to tak jest wymyślone na takich portalach aby właściciel zarobił
 
Mężczyzna

Noigel

Cichy Podglądacz
Najlepiej to nigdzie sie nie loguj idz do sklepu usmiechnij sie do pani na nastepny dzien sie usmiechnij zagadaj pozniej na kolejny skomplementuj a pozniej zapros ja na kawe a jak sie wsztydzisz lokalnie to jedz troche dalej . Wiesz ile kobiet jest zaniedbywanych czekaja zeby ktos zwrocil na nie uwage czlowieku a jeszcze jak zobaczy ze ma branie to kazdego dnia bedzie piekniejsza dajcie sie troche zwariowac poniesc emocja po to wlasnie macie ten testosteron
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry