• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie cipeczki / penisy lubicie? - pytanie do pań i panów :)

Mężczyzna

Lover_of_depth

Seks Praktykant
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


Jeśli chodzi o penisy to Elk Man, a jeśli chodzi o waginy to moim zdaniem najładniejsza jest 6 i 17
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


Dla mnie bez różnicy. Ale jest jedną ważna dla mnie rzecz. Nie może być włosków 😁 Bo wchodzą między zęby 😁🤣
 
Kobieta

Agnieszka28

Seks Praktykant
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


Ja akurat lubię takiego co ma dużego żołądzia :)
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Podrywacz
Cipeczki i penisy różne mają oblicza, ciekawe co się najbardziej podoba użytkownikom SF :) Ciasne i drobne szparki czy większe motylki? Panowie, zdradźcie które najbardziej lubicie! Dziewczyny, a wy? Który kształt najbardziej wpadł wam w oko? ^^

A może bez różnicy? ;)


Za Chuja Nie Wiem Jakiego Mam Kutasa 🤨 One Wszystkie Są Takie Same 🤷‍♂️
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry