• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jakie były wasze najbardziej ,,brudne'' myśli?

WhiteBoyhite30

Cichy Podglądacz
Ja miałem fantazję,że spotkałem ostatnio 2 koleżanki i poszliśmy do jednej nich wypić po winku.I po kilku głębszych spotkanie zmieniło się w ostry trójkącik bez zahamowań czyli ostre rżnięcie we wszystkie dziurki ile sił w płucach.
W płucach? Albo jądrach sory nie mogłem się powstrzymać:D
Co do fantazji tego jest tyle, że.... nie sposób wszystkie wymienić. Chyba w jakimś pamiętniku trzeba by spisywać żeby nie zapomnieć. Wtedy kiedy jest się najbardziej podjaranym^ ^
Ja już jestem "spaczony" :D Ani piss ani scat mnie jakoś nie razi inna sprawa czy chciałbym tego doświadczyć
 

Feio

Cichy Podglądacz
Moje najbrudniejsze myśli to chyba ostry gangbang. Ja i dwóch lub więcej mężczyzn ostro uprawiających seks z moją partnerką. W tym ona obciągająca każdemu po kolei, liżąca jądra, nawet otrzymująca i dająca rimming potem penetrowana przez nas we wszystkie 3 dziurki i na koniec wytrysk na jej twarz lub do buzi. Miała być najbrudniejsza to się przyznaję. ;)
 
Mężczyzna

president

Cichy Podglądacz
Nie jestem bi ale jara mnie myśl jak laska zakłada strapon liże mi dupke a potem mnie rucha,a nie mówiąc o tym że chciałbym żebym jeszcze w dodatku inna posuwał uuu,a na koniec spuszczam się im do buzi a one bawią się moja spermą w swoich usteczkach rrr
 
N

nfinelic

Guest
Znaleźć wariatke, uprawiać sex wszędzie i w kazdej pozycji, zamknieci w domu przez tydzień.
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Ja akurat marzę o porwanie przez przebiegła silna kobietę, która okazuje się być Dominą. Zamyka mnie w swoim dużym domu i zaczyna moja edukację niewolnika . Na początku opieram się odruchowo, aaż czasem zostaje najlepszym z pośród wszystkich niewolników jakich kiedykolwiek miała. Edukacja przebiega oczywiście bardziej bolesna niż przyjemna, bo w końcu taką jest rola niewolnika , A do tego jego nowa Pani jest bardzo pomysłowa, więc nie narzeka na brak zajęć, nauki i poznawania swoich odczuć, pragnień i przekroczenia swoich granic ...
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Szkolenie obejmuje na poczatek- oczywiście obrożą na szyji i chodzenie na czworaka , lizanie butów Pani , później strapon A mój penis w paśmie cnoty , do tego pissing i palcat Dominy którego czuję na każdym kroku i za kazde przewinienie . Nic spędzam w klatce w piwnicy . To tak na początku..
 
T

thylaris

Guest
Chyba miałem ochotę zwalić sobie w miejscu publicznym żeby każda Kobieta widziała, a mojej partnerki miała ochotę na swojego ginekologa mówiła że wychodzi od niego cała mokra.
 
S

StivERMp

Guest
Kiedyś odbierałem żonę od koleżanki z babskiego wieczoru, były trochę wstawione. Kiedy wśadaliśmy już do auta koleżanka żuciła coś w stylu że zazdrości nam nocy [jest singielką]. Od tamtej pory ciągle Wyobrażam sobie trujkąt z nią. A najczęściej finał jak obciągają mi we dwie i całują się na koniec z moją spermą
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry